«Ман.Юнайтед» — «Барселона» — 2:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-02-24 00:00 23 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися «Ман.Юнайтед» (Англія) і «Барселона» (Іспанія). ... «Ман.Юнайтед» — «Барселона» — 2:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

23 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися «Ман.Юнайтед» (Англія) і «Барселона» (Іспанія).

"Ман.Юнайтед" - "Барселона" - 2:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика"Ман.Юнайтед" - "Барселона" - 2:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

Ліга Європи

«Ман.Юнайтед» (Англія) — «Барселона» (Іспанія) — 2:1 (0:1)
Голи: Фред (47), Антоній (73) — Левандовскі (18)

Предупредження: Кессі (60), Bruno Fernandes (60), Левандовскі (72), А. Гарначо (78), Бускетс (83), Casemiro (86)

Огляд матчу «Ман.Юнайтед» — «Барселона»:

Матч Ліги Європи УЄФА між «Манчестер Юнайтед» і «Барселоною» закінчився драматичною перемогою «червоних дияволів». Перший тайм закінчився з рахунком 0:1. У другому таймі «Манчестер Юнайтед» відігрався, переламав хід гри і в підсумку забив вирішальний гол на 73-й хвилині відмінним ударом Антоні, який справив враження після виходу на заміну. Першу картку в матчі заробив гравець «Барселони» Р. Левандовскі на 18-й хвилині з пенальті. Однак перша заміна у складі «Манчестер Юнайтед» була проведена на 46-й хвилині, коли В. Вегхорст вийшов замість Антоні.

Фред приніс «Манчестер Юнайтед» рівний рахунок на 47-й хвилині, і рахунок став 1:1. Хвилиною пізніше Б. Фернандеш і Ф. Кессі були покарані за свої команди, які обидва отримали жовті картки. «Манчестер Юнайтед» здійснив подальші зміни в атаці: А. Ван-Біссака, Д. Далот і Ж. Санчо вийшли на заміну і замінили А. Гарнача і С. Мактомінея. Барселона відреагувала заміною С. Роберто, Ф. Торреса і Рафіньї, А. Фаті відповідно. На 72-й хвилині Р. Левандовскі був знову вилучений з поля, а з другою жовтою карткою отримав червону і був вилучений одночасно. Матч закінчився перемогою «Манчестер Юнайтед» із рахунком 2:1, і вони виходять до наступного раунду Ліги Європи.