«Гент» — «Карабах» — 1:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-02-24 00:49 23 лютого відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися «Гент» (Бельгія) і «Карабах» (Азербайджан). ... «Гент» — «Карабах» — 1:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

23 лютого відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися «Гент» (Бельгія) і «Карабах» (Азербайджан).

"Гент" - "Карабах" - 1:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика"Гент" - "Карабах" - 1:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

Ліга конференцій

«Гент» (Бельгія) — «Карабах» (Азербайджан) — 1:0 (0:0)
Голи: O. Подарок (74), Маррех (120+4), H. Cuypers (120+2), J. Де Сарт (120+1), O. Подарок (120+3)Торал Байрамов (120+3), A. Diakhaby (120+2), Алмейда (120+1)

Попередження: Вешовіч (14), M. Qurbanly (41), Júlio Romão (51), L. Depoitre (52), N. Fortuna (77), H. Cuypers (86)

Огляд матчу «Гент» — «Карабах»:

На стадіоні «Геламко Арена» в матчі Ліги конференції УЄФА «Європа» зустрілися «Гент» і «Карабах». Команди почали матч обережно, жодна з них не домінувала. Судді на самому початку матчу були дуже уважні до гравців: протягом перших 14 хвилин було вилучено чотирьох гравців, зокрема двох гравців «Карабаху». По ходу матчу обидві сторони мали моменти для взяття воріт, але жодна з них не змогла реалізувати їх. На 46-й хвилині «Гент» зробив першу заміну, коли на полі з’явився А. Кастро-Монтес, який замінив М. Фофану. Незадовго до свистка на перерву ще чотири гравці отримали жовті картки. Другий тайм розпочався з того, що «Карабах» зробив подвійну заміну: М. Курбанли, який раніше отримав жовту картку, залишив поле, а на поле вийшов А. Дьяхабі.

Слідом за цим «Гент» здійснив власну подвійну заміну, внаслідок якої в гру вступив Г. Е. Орбан, а Л. Депуатр був виведений з гри. На 74-й хвилині «Гент» нарешті домігся успіху, коли Г. Е. Орбан з близької відстані забив м’яч у сітку воріт. «Карабах» відповів трьома замінами впродовж чотирьох хвилин, ввівши в гру свіжі сили, щоб спробувати врятувати очко в матчі. Суддя продовжував роздавати картки до кінця матчу, але «Джентс» продовжували діяти найбільш дисципліновано. На 120-й хвилині у ворота «Гента» було призначено пенальті, і гравець Ж. Де Сарт вийшов на ударну позицію. Після десяти хвилин напруженої драми з пенальті матч закінчився з рахунком 1:0 на користь «Гента», а К. Ван Дале став єдиним, хто реалізував пенальті з точки. Загалом, це був захопливий матч, який закінчився тим, що «Гент» взяв три заслужених очки.