«Ренн» — «Шахтар» — 2:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-02-24 00:52 23 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися «Ренн» (Франція) і «Шахтар» (Донецьк). ... «Ренн» — «Шахтар» — 2:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

23 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися «Ренн» (Франція) і «Шахтар» (Донецьк).

"Ренн" - "Шахтар" - 2:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика"Ренн" - "Шахтар" - 2:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

Ліга Європи

«Ренн» (Франція) — «Шахтар» (Донецьк) — 2:1 (0:0)
Голи: К. Токо-Екамбі (52), I. Салах (106), Флавієн Тейт (120+5), Омарі (120+6), Гуїрі (120+4), Дезіре Дуе (120+1) — J. Белочан (119), K. Kelsy (120+7), А. Бондаренко (120+3), Юхим Конопля (120+6), Назарина (120+1), Судаков (120+2)

Попередження: D. Spence (54), Валерій Бондар (63), Л. Траоре (68), B. Михайличенко (82), I. Jovicevic (84), Юхим Конопля (90+4), Матвієнко (120+2)

Огляд матчу «Ренн» — «Шахтар»:

120-та хвилина, Гол, Ренн, Ф. Таїт Захопливий поєдинок Ліги Європи УЄФА між «Ренном» і донецьким «Шахтарем» завершився драматично, коли жодна зі сторін не змогла забити в першому таймі. Після безгольового першого тайму «Ренн» нарешті відкрив рахунок, коли К. Токо Екамбі, який вийшов на заміну раніше, забив гол на 52-й хвилині. Потім господарі поля подвоїли свою перевагу на 106-й хвилині, коли І. Салах забив гол, аналогічний першому. Однак донецький «Шахтар» не припинив боротьбу і отримав рятувальне коло на 119-й хвилині, коли м’яч, поданий Ж. Белочаном, опинився у власних воротах. З наростаючим тиском було зроблено кілька пізніх і відчайдушних спроб, але гра закінчилася з рахунком 2:1 на користь «Ренна».

Під час матчу кожна зі сторін отримала по дві жовті картки, а гру було ненадовго перервано на 71-й хвилині, коли «Ренн» зробив свою першу заміну, замінивши Л. Маджера на К. Угочукву. Незабаром гості провели власну заміну на 79-й хвилині, замінивши Д. Топалова на Н. Джурасека. Надалі донецький «Шахтар» був змушений здійснити дві заміни поспіль: Л. Траоре і Т. Степаненко були замінені на Д. Сікана та Ю. Назаріну. В останні кілька хвилин «Ренн» зробив ще дві заміни, намагаючись утримати перевагу і контролювати хід матчу. К. Токо Екамбі та А. Трюффер були замінені на І. Салаха та Б. Мелінга відповідно, а замість Д. Дуе вийшов Б. Сантамарія. У підсумку вирішальним фактором виявилися пенальті, і «Ренн» вийшов уперед з рахунком 4:3 завдяки вдалому удару Ф. Таїта. Своєю перемогою «Ренн» зробив переконливу заяву про те, що готовий брати участь у Лізі Європи УЄФА цього сезону.

24.02.2023 02:23
В итоге решающим фактором оказались пенальти, и "Ренн" вышел вперед со счетом 4:3 благодаря удачному удару Ф. Таита. Своей победой "Ренн" сделал убедительное заявление о том, что готов участвовать в Лиге Европы УЕФА в этом сезоне. =========================== Хтось може зрозуміти цей опус. Хто ж все таки виграв?