«Майнц» — «Боруссія М» — 4:0. Чемпіонат Німеччини, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-24 23:30 24 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Майнц» (Німеччина) і ... «Майнц» — «Боруссія М» — 4:0. Чемпіонат Німеччини, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

24 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Майнц» (Німеччина) і «Боруссія М» (Менхенгладбах).

"Майнц" - "Боруссія М" - 4:0. Чемпіонат Німеччини, 22-й тур. Огляд матчу, статистика"Майнц" - "Боруссія М" - 4:0. Чемпіонат Німеччини, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 22-й тур

«Майнц» (Німеччина) — «Боруссія М» (Менхенгладбах) — 4:0 (1:0)
Голи: Лі Дже Сон (25), М. Інгварцен (49), Аджорк (72), Вейпер Нельсон (90+4)

Попередження: А. Качі (36), А. Ханче-Ольсен (51), Ларс Штіндл (66), Плеа (74), Коне (83)

Огляд матчу «Майнц» — «Боруссія М»:

У сиру і вітряну ніч на стадіоні MEWA ARENA в Бундеслізі господарі поля, команда FSV Mainz 05, без особливого напруження виграла у монхенгладбахської «Боруссії» з рахунком 4:0. Лі Чже Сун зробив рахунок 1:0 на 25-й хвилині, а його співвітчизник М. Інгвартсен подвоїв перевагу на 49-й хвилині. Вражаюча гра Л. Ажорка збільшила перевагу «Майнца» всього через дві хвилини, а Нельсон Вайпер додав останній гол вечора на останніх хвилинах.

Боруссія Монхенгладбах почала з низки замін, випустивши Й. Омліна і Т. Зіппеля на 31-й хвилині, Л. Штіндля і М. Турама на 66-й хвилині, а потім С. Лайнера і Й. Скаллі в останні десять хвилин, але безрезультатно. А. Плеа був замінений на Н. Нгуму на 81-й хвилині після отримання жовтої картки, а FSV Mainz 05 зробив свої перші зміни на 57-й хвилині, замінивши А. Ханче-Ольсена на А. Хака. Хака. Подальші зміни відбулися на 74-й хвилині: Лі Чже Сун і А. Баркок помінялися місцями, на 85-й — А. Качі та А. Мартін, а Н. Вайпер несподівано вийшов на заміну на останній хвилині, щоб поставити крапку в матчі. Повний час і FSV Mainz 05 став заслуженим переможцем цього вечора з рахунком 4:0. Жовті картки отримали А. Качі за «ФСВ Майнц 05» на 36-й хвилині, А. Ханче-Ольсен на 51-й, Л. Штіндль із «Боруссії» на 66-й та, нарешті, К. Коне на 83-й хвилині.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Майнц» — «Хоффенхайм», «Боруссія М» — «Фрайбург».