«Лілль» — «Брест» — 2:1. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-25 00:00 24 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Лілль» (Франція) і ... «Лілль» — «Брест» — 2:1. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

24 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Лілль» (Франція) і «Брест» (Франція).

"Лілль" - "Брест" - 2:1. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика"Лілль" - "Брест" - 2:1. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 25-й тур

«Лілль» (Франція) — «Брест» (Франція) — 2:1 (0:1)
Голи: Діакіте (60), Рібейро (80) — Тьяго Джало (8)

Предупредження: Тьяго Джало (61), Ліліан Брассьє (62), Кабелла (90+4), Фадіга (90+4)

Огляд матчу «Лілль» — «Брест»:

Матч між Ліллем і Стад Брестуа 29 на арені Декатлон — Стад П’єр-Моруа був напруженим, і Стад Брестуа 29 вийшов вперед на 8-й хвилині завдяки власному голу. Обидва тренери грамотно використовували заміни, оскільки 1-й тайм закінчився з рахунком 0:1. На 55-й хвилині К. Лала з команди «Стад Брестуа 29» був замінений на Н. Фадігу. Відразу після цієї заміни гравець «Лілля» Б. Діакіте на 60-й хвилині забив гол. Цей гол означав, що рахунок став 1:1, хоча до голу обидві команди отримали по картці попереджень: Т. Джало (Лілль) і Л. Брассьє (Стад Брестуа 29) отримали жовті картки.

На 65-й хвилині «Лілль» здійснив дві заміни — Б. Діакіте на Г. Гудмундссона та Є. Жегрова на А. Гомеша. Наслідував приклад і «Стад Брестуа 29», зробивши подвійну заміну: Т. Арконте і А. Еліш замінили Ф. Лемарешаля і Х. Белькеблу. Здавалося, що матч хилиться до нічиєї, поки на 80-й хвилині Алекссандро з «Лілля» не забив гол. Stade Brestois 29, не готовий поки що поступатися, зробив останній ривок, замінивши К. Дембеле на М. Камара на 83-й хвилині та Б. Локко на Ж. Дюверне на 68-й хвилині. Дюверне на 68-й хвилині. Незважаючи на те, що на 90-й хвилині «Лілль» опинився в меншості, а П. Фонсека отримав червону картку, до фінального свистка «Ліллю» вдалося втримати рахунок 2:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Ланс» — «Лілль», «Страсбур» — «Брест».