«Ельче» — «Бетіс» — 2:3. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-25 00:02 24 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Ельче» (Іспанія) і ... «Ельче» — «Бетіс» — 2:3. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

24 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Ельче» (Іспанія) і «Бетіс» (Севілья).

"Ельче" - "Бетіс" - 2:3. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика"Ельче" - "Бетіс" - 2:3. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 23-й тур

«Ельче» (Іспанія) — «Бетіс» (Севілья) — 2:3 (2:0)
Голи: Фідель (7), Бойє (9) — Іглесіас (65), Juan Miranda (68), Вілліан Хосе (90+5)

Попередження: Абнер (6), Роко (35), Жерар Гамбо (45), P. Machin (88), Роко (90+4), Хелібелтон Паласіос (90+3)

Огляд матчу «Ельче» — «Бетіс»:

Матч Ла Ліги між Ельче та Реал Бетіс виправдав свій ажіотаж: у захопливому поєдинку було забито шість голів і використано п’ять жовтих карток. Господарі Ельче відкрили рахунок на 9-й хвилині, коли Л. Бойє влучив у сітку воріт. Ельче був близький до того, щоб подвоїти свою перевагу кілька хвилин по тому, коли на 7-й хвилині було призначено пенальті. Однак удар Фіделя з точки був відбитий. Протягом першого тайму команди боролися за перевагу, але на початку другого тайму саме «Реал Бетіс» зробив прорив, коли Хуанмі та Абнер були замінені на Х. Міранду та Хоакіна відповідно.

Невдовзі після цього гості зазнали удару, коли Л. Магальян був вилучений з поля з прямою червоною карткою. Реал Бетіс відчув можливість, коли на 65-й хвилині було призначено пенальті. Б. Іглесіас не змарнував свого шансу, і його удар припав у сітку воріт, скоротивши відставання до 1:2. Господарі залишилися вдесятьох на 89-й хвилині, коли Фідель був замінений на Н. Меркау. Кілька хвилин по тому червона картка була пред’явлена Е. Роко, і Ельче залишився вдев’ятьох. Реал Бетіс скористався своєю перевагою, коли Вілліан Хосе реалізував пенальті та зрівняв рахунок — 2:2. Матч завершився драматично, коли Б. Іглесіас забив гол на 90+3-й хвилині, принісши «Реал Бетісу» драматичну перемогу з рахунком 3:2.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Мальорка» — «Ельче», «Бетіс» — «Реал».