«Еспаньйол» — «Мальорка» — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 23 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-25 17:57 25 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Еспаньйол» (Іспанія) та ... «Еспаньйол» — «Мальорка» — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 23 тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Еспаньйол» (Іспанія) та «Мальорка» (Іспанія).

"Еспаньйол" - "Мальорка" - 2:1. Чемпіонат Іспанії, 23 тур. Огляд матчу, статистика"Еспаньйол" - "Мальорка" - 2:1. Чемпіонат Іспанії, 23 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 23-й тур

«Еспаньйол» (Іспанія) — «Мальорка» (Іспанія) — 2:1 (1:1)
Голи: Брейтуейт (22), Брейтуейт (51) — В. Мурікі (41)

Попередження: Дж. Агірре (52), Іньїго Руїс де Галаррета (62), Дж. Грагера (74), Ніколас Меламед (83), Райкович (83)

Огляд матчу «Еспаньйол» — «Мальорка»:

На стадіоні RCDE відбувся напружений матч футбольної Ла Ліги між «Еспаньолом» та «Мальоркою», який завершився перемогою господарів поля з рахунком 2:1. Господарі почали краще, і на 22-й хвилині Метью Брейтуейт відкрив рахунок. Однак невдовзі після цього «Мальорка» зрівняла рахунок, а Ведат Мурікі зрівняв рахунок незадовго до перерви. Після перерви гра продовжилася рівно, обидві команди виборювали переможця.

Саме «Еспаньйол» забив вирішальний гол на 51-й хвилині, а Брейтуейт знайшов задню частину воріт у другій грі. Залишок другого тайму був війною на виснаження: обидві команди зробили кілька попереджень та замін, перш ніж пролунав фінальний свисток. Валентин Вада та Абель Родрігес вступили у боротьбу за «Мальорку», а за «Еспаньйол» Андрес Відаль, Ніко Меламед, Хоселу, Хуан Пуадо та Дієго Суарес були представлені на заміну. У підсумку перемогу здобули господарі з рахунком 2:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Вальядолід» — «Еспаньйол», «Мальорка» — «Ельче».