«Лестер» — «Арсенал» — 0:1. Чемпіонат Англії, 25 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-25 19:00 25 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Лестер» (Англія) та ... «Лестер» — «Арсенал» — 0:1. Чемпіонат Англії, 25 тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Лестер» (Англія) та «Арсенал» (Лондон).

"Лестер" - "Арсенал" - 0:1. Чемпіонат Англії, 25 тур. Огляд матчу, статистика"Лестер" - "Арсенал" - 0:1. Чемпіонат Англії, 25 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 25-й тур

«Лестер» (Англія) — «Арсенал» (Лондон) — 0:1 (0:0)
Голи: Габріель Мартінеллі (46)

Попередження: Габріель Мартінеллі (38)

Огляд матчу «Лестер» — «Арсенал»:

Матч Прем’єр-ліги між «Лестером» та «Арсеналом» завершився близькою перемогою «канонірів» з рахунком 0:1 після патової першої половини. Матч розпочався орієнтовно для обох команд, із щільного володіння півзахистом та кількох помітних атакуючих ходів. Обидві сторони не змогли пробити оборону один одного в дебютному періоді, і перерва настала за рахунку 0:0.

Проте «Арсеналу» вдалося вийти з глухого кута на початку другого тайму, забивши спірний гол, коли Габріель Мартінеллі забив м’яч у сітку, але гол не був зарахований через передбачуваний фол. Зрештою, Мартінеллі забив свій гол на 46-й хвилині, і «Лестер» не зміг відновитися. «Лестер» зробив п’ять замін у другому таймі, у тому числі К. Іхеаначо, Ю. Тілеманс, П. Дака, Б. Сумаре та Р. Перейра, а «Арсенал» замінив Л. Троссара, Е. Нкетіа, М. Едегора, Т. Парті та Т. , Томіясу. Мартінеллі отримав попередження на 38-й хвилині за фол. В результаті «Арсенал» виходить переможцем у запеклій боротьбі, а «каноніри» піднімаються на четверте місце у таблиці.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Саутгемптон» — «Лестер», «Арсенал» — «Борнмут».