«Евертон» — «Астон Вілла» — 0:2. Чемпіонат Англії, 25 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-25 19:00 25 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Евертон» (Ліверпуль) та ... «Евертон» — «Астон Вілла» — 0:2. Чемпіонат Англії, 25 тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Евертон» (Ліверпуль) та «Астон Вілла» (Англія).

"Евертон" - "Астон Вілла" - 0:2. Чемпіонат Англії, 25 тур. Огляд матчу, статистика"Евертон" - "Астон Вілла" - 0:2. Чемпіонат Англії, 25 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 25-й тур

«Евертон» (Ліверпуль) — «Астон Вілла» (Англія) — 0:2 (0:0)
Голи: О. Уоткінс (63), Е. Буендіа (81)

Попередження: Онана (2), Дукуре (75), Е. Мартінес (77)

Огляд матчу «Евертон» — «Астон Вілла»:

У суботу «Евертон» та «Астон Вілла» зустрілися на «Гудісон Парк» у Прем’єр-лізі. У пристойно збалансованому першому таймі голів не було, результат першого тайму залишився 0:0. У другому таймі було трохи більше екшену, обидві команди залучили нових гравців. Астон Вілла замінила Лукаса Бейлі на Айтора Морено на 61-й хвилині і Лукаса Діня на Емі Буендіа на тій же хвилині.

«Евертон» замінив Дарнелла Грея Алексом Івобі на 70-й хвилині і Нілом Мопеєм замість Елтона Сіммса всього через шість хвилин. Гра почала повертатися на користь «Астон Вілли», коли Оллі Уоткінс реалізував пенальті на 63-й хвилині. Буендіа активізувався та реалізував пенальті, вивівши «Астон Віллу» вперед. За кілька хвилин Андре Дукур отримав жовту картку за фол на Мартінесі. Потім Ану Онана з Евертона був замінений Томом Девісом. Однак Уоткінс закріпив перемогу на 86-й хвилині і зробив остаточний рахунок 2:0 на користь «Астон Вілли».

У наступному турі суперників чекають такі матчі: «Ноттінгем Форест» — «Евертон», «Астон Вілла» — «Кр-л Пелас».