«Вест Хем» — «Ноттінгем Форест» — 4:0. Чемпіонат Англії, 25 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-25 19:00 25 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Вест Хем» (Лондон) ... «Вест Хем» — «Ноттінгем Форест» — 4:0. Чемпіонат Англії, 25 тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Вест Хем» (Лондон) та «Ноттінгем Форест» (Англія).

"Вест Хем" - "Ноттінгем Форест" - 4:0. Чемпіонат Англії, 25 тур. Огляд матчу, статистика"Вест Хем" - "Ноттінгем Форест" - 4:0. Чемпіонат Англії, 25 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 25-й тур

«Вест Хем» (Лондон) — «Ноттінгем Форест» (Англія) — 4:0 (0:0)
Голи: Денні Інгс (70), Денні Інгс (72), Райс (78), Михайло Антоніо (85)

Огляд матчу «Вест Хем» — «Ноттінгем Форест»:

Черговий матч Прем’єр-ліги між «Вест Хемом» та «Ноттінгем Форест» на лондонському стадіоні завершився перемогою «Вест Хема» з рахунком 4:0. Під час матчу «Вест Хем» зробив п’ять замін, а «Ноттінгем Форест» скористався чотирма замінами. На 46-й хвилині відбулася перша заміна, коли «Вест Хем» замінив В. Куфаля на А. Крессвелла. Пізніше, на 67-й хвилині, «Ноттінгем Форест» обміняв Дж. Шелві на А. Айю. Друга заміна у складі «Вест Хема» відбулася на 69-й хвилині, коли Л. Фабіанскі замінив А. Ареолу.

На 70-й хвилині Д. Інгс забив перший гол у матчі за «Вест Хем», а на 72-й хвилині той же гравець забив другий гол. На 77-й хвилині «Ноттінгем Форест» провів другу заміну в матчі, замінивши К. Вуда на Дж. Лінгарда і вивівши Р. Лоді на Х. Тоффоло. Третій гол «Вест Хема» був забитий на 78-й хвилині, коли Райс забив гол. Потім «Вест Хем» замінив Л. Пакету на М. Ланзіні на 83-й хвилині, а невдовзі після цього С. Бенрахма замінив П. Форналса. На 85-й хвилині четвертий гол забив М. Антоніо. «Ноттінгем Форест» зробив четверту заміну на 86-й хвилині, обмінявши Б. Джонсона на С. Сарріджа. Коли пролунав фінальний свисток, «Вест Хем» здобув перемогу з рахунком 4:0.

У наступному турі суперників чекають такі матчі: «Брайтон» — «Вест Хем», «Ноттінгем Форест» — «Евертон».