Емполі — Наполі — 0:2. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-25 21:00 25 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) і ... Емполі — Наполі — 0:2. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) і Наполі (Неаполь).

Емполі - Наполі - 0:2. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистикаЕмполі - Наполі - 0:2. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 24-й тур

Емполі (Італія) — Наполі (Неаполь) — 0:2 (0:2)
Голи: Ардіан Ісмаджлі (17), Осімхен (28)

Попередження: Ліам Хендерсон (25), Альберто Грассі (62), Х. Лосано (63)

Огляд матчу Емполі — Наполі:

Футбольний матч між «Емполі» та «Наполі» завершився з рахунком 0:2. Це була щільна, напружена гра з невеликою кількістю шансів для обох команд. Обидві сторони продемонстрували сильну оборону, і рахунок у перерві показав це: «Наполі» вів у рахунку з перевагою у два м’ячі. Перший гол був забитий на 17-й хвилині, коли власний гол А. Ісмаджлі вивів «Наполі». Ісмаджлі вивів «Наполі» вперед. На 25-й хвилині Емполі отримав жовту картку за затримку Л. Хендерсона. Другий гол прийшов невдовзі після цього, коли В. Осімхен забив м’яч у ворота «Наполі» на 28-й хвилині.

У другому таймі «Емполі» зробив дві заміни: Р. Пікколі та Ф. Капуто вийшли замість Л. Хендерсона та А. Грассі відповідно. На 67-й хвилині червону картку отримав захисник М. Руї, що змусило «Наполі» провести перестановки в команді. Минути, що залишилися, пройшли в основному в оборонній боротьбі, обидві сторони провели заміни, щоб освіжити свої атаки. Емполі зробив ще дві зміни наприкінці гри: Т. Ебуехі і М. П’яца замінили П. Стояновіча і Н. Хааса. У відповідь «Наполі» ввів у гру Г. Сімеоне та Г. Гаетано замість В. Осімхена та А. З. Ангісса. Рахунок 0:2 в основний час зберіг перевагу «Наполі» і забезпечив їм позитивний результат.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монца — Емполі, Наполі — Лаціо.