Борнмут — Ман.Сіті — 1:4. Чемпіонат Англії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-25 21:30 25 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і ... Борнмут — Ман.Сіті — 1:4. Чемпіонат Англії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і Ман.Сіті (Англія).

Борнмут - Ман.Сіті - 1:4. Чемпіонат Англії, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаБорнмут - Ман.Сіті - 1:4. Чемпіонат Англії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 25-й тур

Борнмут (Англія) — Ман.Сіті (Англія) — 1:4 (0:3)
Голи: Лерма (83) — Х. Альварес (15), Голанд (29), П. Фоден (45), Мефам (51)

Попередження: Д. Уаттара (48), Мефам (58), K. Phillips (60), Аканджі (63)

Огляд матчу Борнмут — Ман.Сіті:

Матч між «Борнмутом» і «Манчестер Сіті» в Прем’єр-лізі закінчився з рахунком 1:4, після того як у першому таймі гості повели з рахунком 3:0. Перший гол у матчі було забито на 15-й хвилині, коли Х. Альварес вразив ворота «Манчестер Сіті». Через 14 хвилин Е. Хааланд забив другий м’яч у ворота гостей. Потім П. Фоден зробив рахунок 3:0 перед перервою. Другий тайм розпочався з того, що на 48-й хвилині жовту картку отримав Д. Ваттара з «Борнмута». Однак завдяки голу, забитому К. Мепхемом, «Борнмут» повернувся в гру і скоротив рахунок до 3:1.

У другому таймі команди використали заміни, на 55-й хвилині «Манчестер Сіті» ввів у гру К. Філіпса та С. Гомеса, а «Борнмут» — К. Мепхема. Гомеса, а «Борнмут» замінив П. Біллінга і Дж. Ротвелла на А. Сміта та Р. Фредерікса. Залишок другого тайму був наповнений жовтими картками для обох сторін: по одній отримали К. Філліпс, М. Аканджі, а також К. Мепхем із «Борнмута». Нарешті, на 72-й хвилині «Манчестер Сіті» здійснив дві останні заміни, випустивши Дж. Гріліша та Р. Махреза і замінивши Е. Хааланда та М. Перрона, а «Борнмут» замінив Дж. Ентоні на Х. Дж. Дж. Траоре. Гості також ввели в гру Н. Аке, замінивши К. Вокера на 80-й хвилині. Останній гол у матчі був забитий ближче до кінця, на 83-й хвилині Х. Лерма забив за «Борнмут». У підсумку гостям вдалося втримати перевагу і здобути перемогу з рахунком 4:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Арсенал — Борнмут, Ман.Сіті — Ньюкасл.