Реал — Атлетіко — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-25 21:30 25 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) і ... Реал — Атлетіко — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) і Атлетіко (Мадрид).

Реал - Атлетіко - 1:1. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистикаРеал - Атлетіко - 1:1. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 23-й тур

Реал (Мадрид) — Атлетіко (Мадрид) — 1:1 (0:0)
Голи: A. Родрігес (85) — Хосе Марія Хіменес (78)

Предупредження: Мілітао (7), Коке (22), Льоренте (36), Н. Фернандес (57), Науель Моліна (71), Модрич (90)

Огляд матчу Реал — Атлетіко:

Матч між найкращими командами Ла Ліги, Реал Мадрид і Атлетіко Мадрид, завершився внічию 1:1 на стадіоні Сантьяго Бернабеу. До перерви жодна з команд не змогла вирвати перемогу, однак у другому таймі обидві команди отримали картки: на 7-й хвилині було вилучено гравця «Реала» Е. Мілітао, а на 11-й хвилині жовту картку отримав гравець «Атлетіко» Коке. У 23′ «Атлетіко Мадрид» здійснив першу заміну: Р. Мандава замінив Х. М. Гіменеса, а незабаром, перед закінченням першого тайму, жовту картку отримав гравець «Атлетіко» М. Льоренте. На 46′ «Атлетіко» здійснив другу заміну: П. Барріос вийшов замість А. Корреа.

Реал Мадрид зробив перші три заміни на 63′, замінивши Себальоса та М. Асенсіо на А. Тчуамені та Л. Модріча, а Т. Крооса на Е. Камавінгу. За хвилину після заміни був вилучений гравець «Атлетіко» А. Корреа. На 71′ Н. Моліна був вилучений з поля, а на 76′ С. Нігес замінив А. Морату. На 77′ обидві команди провели п’яті заміни: Коке залишив поле, щоб звільнити місце для А. Вітселя в «Атлетіко», а Н. Фернандес вийшов замість А. Родрігеса в «Реала». Глухий кут був перерваний на 78′ голом гравця «Атлетіко Мадрид» Х. М. Гіменеса, який був скасований п’ять хвилин потому гравцем «Реал Мадрид» А. Родрігесом. Гол А. Родрігеса став останнім у матчі, оскільки фінальний свисток пролунав за рахунку 1:1. На останній хвилині матчу гравець «Реала» Л. Модріч отримав жовту картку.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бетіс — Реал, Атлетіко — Севілья.