Атлетик — Жирона — 2:3. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-26 17:00 26 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і ... Атлетик — Жирона — 2:3. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

26 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і Жирона (Іспанія).

Атлетик - Жирона - 2:3. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистикаАтлетик - Жирона - 2:3. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 23-й тур

Атлетик (Більбао) — Жирона (Іспанія) — 2:3 (1:3)
Голи: Юрій Берчиче (35), Рауль Гарсія (89) — Алекс Гарсія (4), Де Маркос (19), Мікель Весга (45+1)

Попередження: Де Маркос (14), Валентин Кастельянос (16), Сантьяго Буено (28), Арнау Мартінес (36), Альварес (45), Оріоль Ромеу (72), Рауль Гарсія (77), Ікер Муняїн (85), Пауло Газзаніга (90+4), A. Paredes (90+5)

Огляд матчу Атлетик — Жирона:

«Атлетік» і «Жирона» зустрілися в рамках Ла Ліги, матч проходив на стадіоні «Сан Мамес Баррія». Обидві команди продемонстрували бажання домінувати на початку гри, оскільки на 4-й хвилині матчу «Жирона» змогла завдати першого удару, вийшовши вперед після того, як А. Гарсія забив з пенальті. Однак незабаром після цього, на 14-й хвилині, «Атлетик» отримав жовту картку після того, як один з його гравців, О. де Маркос, здійснив невдалу атаку. На 20-й хвилині «Жирона» змогла збільшити рахунок після того, як О. де Маркос забив власний гол, на превелике розчарування вболівальників господарів. Потім, на 35-й хвилині, Ю. Берчіче зміг скоротити відставання в рахунку до 1:2. Це дало невеликий проблиск надії вболівальникам господарів, бо вони були в розпачі від поразки у два м’ячі. Потім, на 45-й хвилині, «Жирона» отримала гол у свої ворота від М. Весги, збільшивши рахунок до 3:1 на користь «Жирони».

Потім один із гравців команди «Атлетик» Й. Альварес отримав жовту картку. На початку другого тайму обидві команди вийшли вперед, намагаючись відновити перевагу в рахунку. На поле вийшли на заміну У. Сімон, Х. Агіррезабала, Ю. Альварес, І. Лекуе, а також Р. Гарсія в «Атлетіка Клужа», і Х. Ернандес, М. Гутьєррес, Р. Рікельме, Й. Мартін, Б. Гарсія, Валерій і В. Циганков, Рейнір у «Жирони». Однак це не призвело до суттєвих змін у рахунку. У той час як обидві команди повільно атакували, вони також жорстко діяли в обороні, отримавши при цьому кілька жовтих карток. Коли залишалося всього кілька хвилин, Р. Гарсія з клубу «Атлетик» скористався кутовим ударом, щоб оживити натовп, і забив гол на 89-й хвилині, намагаючись зрівняти рахунок. У міру наближення 90-ї хвилини обидві команди вели напружену боротьбу за те, щоб забити останній гол, але, на жаль, матч закінчився із захопливим рахунком 2:3.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Райо Вальєкано — Атлетик, Гетафе — Жирона.