Тоттенгем — Челсі — 2:0. Чемпіонат Англії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-26 17:31 26 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і ... Тоттенгем — Челсі — 2:0. Чемпіонат Англії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

26 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і Челсі (Лондон).

Тоттенгем - Челсі - 2:0. Чемпіонат Англії, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаТоттенгем - Челсі - 2:0. Чемпіонат Англії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 25-й тур

Тоттенгем (Лондон) — Челсі (Лондон) — 2:0 (0:0)
Голи: (46), Кейн (82)

Предупредження: Емерсон Ройал (45+3), Х. Зієч (45+6), Хаверц (45+3), Бен Девіс (59), Маунт (74)

Огляд матчу Тоттенгем — Челсі:

Олімпік Скіпп із «Тоттенхема» зумів вийти з глухого кута в напруженому лондонському дербі проти «Челсі» на стадіоні «Тоттенгем Хотспур» у Прем’єр-лізі, забивши перший гол одразу після перерви. За його ударом пішов ефектний фінішний ривок Гаррі Кейна, який закріпив перемогу «шпор», які заслужено перемогли з рахунком 2:0. Перша половина матчу пройшла в повільному темпі. Обидві команди вели тактичну боротьбу з невеликою кількістю моментів. Це була і фізична боротьба, суддя видав шквал жовтих карток, три з яких отримали гравці «Челсі» К. Хавертц, Х. Зієч і М. Маунт. Емерсон Ройал із «Тоттенхема» також був вилучений суддею в першому таймі. Після перерви справи в «Тоттенхема» пішли на лад, коли на 19-й хвилині другого тайму відбулася перша заміна Т. Сільви, який замінив В. Фофану у складі «Челсі».

О. Скіпп отримав простір для прориву вперед, що дало йому можливість спрямувати свій потужний удар трохи далі воротаря «Челсі» — 1:0. Поки «Челсі» гарячково шукав можливість зрівняти рахунок, «Тоттенгем» стійко оборонявся і зумів зупинити будь-яку реальну загрозу з боку «синіх», які були змушені замінити Х. Зієча та Р. Лоффа. Зієча та Р. Лофтус-Чіка на Д. Закарію та М. Маунта. В атаці «Тоттенгем» діяв більш упевнено, набагато частіше ламаючи опір реорганізованої лінії оборони «Челсі», і врешті-решт заробив пенальті після того, як Бен Девіс сфолив у штрафному майданчику. Гаррі Кейн пробив з точки і забезпечив перемогу «шпорам», коли до кінця гри залишалося трохи більше 10 хвилин. У міру того, як час минав, обидві команди зробили останні заміни. «Тоттенгем» замінив Д. Кулусевскі на Сон Хин-Міна, а «Челсі» замінив тріо Ж. Фелікса, Р. Стерлінга і М. Мудрика на М. Маунта, П. Аубамеянга і П. Порро. У підсумку «Тоттенгем» взяв усі три очки, здобувши переконливу перемогу з рахунком 2:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вулверхемптон — Тоттенгем, Челсі — Лідс.