Нант — Ренн — 0:1. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-26 18:00 26 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і ... Нант — Ренн — 0:1. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

26 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і Ренн (Франція).

Нант - Ренн - 0:1. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаНант - Ренн - 0:1. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 25-й тур

Нант (Франція) — Ренн (Франція) — 0:1 (0:1)
Голи: J. Doku (20)

Предупредження: Ф. Сентонз (79), Омарі (82), Гуїрі (90+6), Коко (90)

Огляд матчу Нант — Ренн:

У неділю на стадіоні Stade de la Beaujoire — Louis Fonteneau у матчі Ліги 1 зустрілися Нант і Ренн. Ренн забив першим на 20-й хвилині завдяки голу Ж. Доку і повів у рахунку 0:1. На початку другого тайму «Ренн» зробив дві заміни, замінивши А. Калімуендо і Ж. Доку на А. Гуїрі та К. Угочукву.

У відповідь «Нант» зробив дві заміни, замінивши А. Делорта і Ф. Молле на Мостафу Мохамеда і М. Симона. У другому таймі почалася гостра боротьба, внаслідок якої «Ренн» отримав жовту картку В. Омарі, а «Нант» — Ф. Чентонзе та М. Коко. Ренн зробив дві заміни, помінявши Б. Буріжо та Б. Мелінга, а Нант — С. Мутуссамі, М. Сіссоко, І. Ганаго і М. Коко. Рахунок в основний час закінчився з рахунком 0:1, перемогу здобув «Ренн».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: ПСЖ — Нант, Ренн — Марсель.