Реймс — Тулуза — 3:0. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-26 18:00 26 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і ... Реймс — Тулуза — 3:0. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

26 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і Тулуза (Франція).

Реймс - Тулуза - 3:0. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаРеймс - Тулуза - 3:0. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 25-й тур

Реймс (Франція) — Тулуза (Франція) — 3:0 (2:0)
Голи: Дж. Іто (4), Маршалл Мунеці (7), Юніс Абдельхамід (68)

Огляд матчу Реймс — Тулуза:

Футбольний матч між командами французької Ліги 1 «Реймс» і «Тулуза» на стадіоні «Огюст-Делан II» почався з того, що «Реймс» вийшов уперед на 4 хвилині, забивши гол Ж. Іто. Через 3 хвилини М. Мунеці подвоїв перевагу, забивши другий гол. Після цього «Тулуза» зробила зміни, випустивши на поле Р. Ратао і Ф. Шайбі. На 63-й хвилині в гру вступив А. Фліпс із «Реймса», який замінив М. ван Бергена, що вийшов у стартовому складі.

Потім «Тулуза» зробила шквал замін, замінивши Б. Дежегера на В. Бірманцевича, Т. Даллінга на С. Хамуліча, З. Абухлала на А. Онайву, а Б. ван ден Боомена на Д. Жанро. На 68-й хвилині Ю. Абдельхамід забив третій і останній гол за «Реймс». Тулуза не змогла дати ефективну відсіч, і, відповідно до рахунку, Реймс здійснив чотири заміни, спочатку замінивши М. Мунеці на Ж. Кахусте, потім випустивши Ф. Балогуна замість М. Маоліди, замінивши Ж. Іто, який відкрив рахунок, на К. Серхуїса, і, нарешті, замінивши К. Кейту на М. Бусі. Підсумковий результат — 3:0 на користь «Реймса».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реймс — Аяччо, Тулуза — Клермон.