Аяччо — Труа — 2:1. Чемпіонат Франції, 25 тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-26 18:00 26 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Аяччо (Франція) і ... Аяччо — Труа — 2:1. Чемпіонат Франції, 25 тур. Огляд матчу, статистика

26 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Аяччо (Франція) і Труа (Франція).

Аяччо - Труа - 2:1. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаАяччо - Труа - 2:1. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 25-й тур

Аяччо (Франція) — Труа (Франція) — 2:1 (0:1)
Голи: Юссеф Белайлі (62), Мунаїм Ель-Ідріссі (68) — Бальде (23)

Предупредження: Клемент Відаль (51), Бальде (71), Маркетті (76), Бальде (76)

Огляд матчу Аяччо — Труа:

Матч Ліги 1 між командами Аяччо та Естак Труа на стадіоні Франсуа Коті був напруженим до самого кінця. У перерві «Естак Труа» вів 1:0 завдяки голу М. Бальде на 23-й хвилині.

На 51-й хвилині К. Відаль отримав жовту картку за «Аяччо». Потім на 62-й хвилині у ворота «Аяччо» було призначено пенальті, який Й. Белайлі реалізував у вирішальний гол. На 68-й хвилині М. Ель Ідріссі забив переможний гол у ворота «Аяччо». М. Бальде отримав жовту картку за «Естак Труа» на 71-й хвилині, а К. Відаль отримав другу жовту картку за «Аяччо» на 76-й хвилині. Згодом Бальде був вилучений з поля на тій же хвилині після отримання червоної картки. Заміни почали проводитися на 79-й хвилині, коли К. Байала вийшов замість М. Баррето в «Аяччо», а А. Рамі вийшов замість Е. Палмер-Брауна в «Естак Труа». У складі «Естак Труа» на 82-й хвилині з’явилися Ж. Порозо замість І. Угбо, В. Одоберт замість Р. Ріпарт і А. Конте замість Ю. Ларусі. На 83-й хвилині Р. Нурі замінив Ю. Белайї у складі «Аяччо», а М. Альфонс вийшов замість К. Відаля. Естак Труа зробив п’яту заміну на 90-й хвилині, замінивши Роні Лопеша на А. Тібіді, а незабаром Аяччо замінив Р. Хамуму на М. К. Джитте. У кінцівці матчу «Аяччо» вдалося втримати перевагу і здобути перемогу з рахунком 2:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реймс — Аяччо, Труа — Монако.