Фрайбург — Байєр — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-26 18:30 26 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і ... Фрайбург — Байєр — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

26 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) і Байєр (Леверкузен).

Фрайбург - Байєр - 1:1. Чемпіонат Німеччини, 22-й тур. Огляд матчу, статистикаФрайбург - Байєр - 1:1. Чемпіонат Німеччини, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 22-й тур

Фрайбург (Німеччина) — Байєр (Леверкузен) — 1:1 (1:0)
Голи: Гріфо (29) — Азмун (67)

Предупредження: Роланд Саллай (26), Демірбай (27), Грегорич (33)

Огляд матчу Фрайбург — Байєр:

Матч між СК Фрайбург і Байєр Леверкузен у Бундеслізі на стадіоні Європа-Парк завершився внічию з рахунком 1:0 у перерві та 1:1 у компенсований час. Гравець «Фрайбурга» Р. Доан вийшов на заміну після 25-ї хвилини, а незабаром після цього Р. Саллай отримав жовту картку. На 27-й хвилині гравець леверкузенського «Байєра» К. Демірбай також отримав жовту картку. В. Гріфо забив гол за «Фрайбург», і рахунок у перерві став 1:0.

М. Грегорич отримав жовту картку невдовзі після початку другого тайму, а леверкузенський «Байєр» замінив А. Глозека на Ф. Віртца перед самою перервою. М. Діабі та П. Шик були замінені на другу половину матчу. Леверкузенський «Байєр» зміг зрівняти рахунок на 67-й хвилині, коли забив С. Азмун. СК Фрайбург зробив ще дві заміни: М. Грегорич був замінений на Н. Петерсена, а В. Гріфо — на Чон У-Єна. Байєр Леверкузед також ввів у гру Н. Амірі замість С. Азмуна на 86-й хвилині. У підсумку матч завершився внічию, і більше голів забито не було.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія М — Фрайбург, Байєр — Герта.