Монако — Ніцца — 0:3. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-26 20:05 26 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і ... Монако — Ніцца — 0:3. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

26 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і Ніцца (Франція).

Монако - Ніцца - 0:3. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаМонако - Ніцца - 0:3. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 25-й тур

Монако (Франція) — Ніцца (Франція) — 0:3 (0:3)
Голи: Т. Моффі (8), Т. Моффі (26), Хепрен Тюрам (43)

Попередження: А. Ремсі (28)

Огляд матчу Монако — Ніцца:

Матч у Лізі 1 завершився захоплюючою нічиєю між «Монако» і «Ніццою». Гра, що проходила на стадіоні «Стад Луї II», почалася з того, що обидві команди шукали великі шанси, але все обернулося на користь «Ніцци», коли Т. Моффі відкрив рахунок на 8-й хвилині. Додавши ще один гол всього через три хвилини, Моффі сильним ударом довів рахунок до двох для своєї команди. На 28-й хвилині Ремзі отримав жовту картку за несвоєчасну атаку, яка, здавалося, вплинула на ритм матчу.

Захист «Монако» добре тримався до 43-ї хвилини, коли К. Тюрам фактично поставив крапку в матчі, забивши ще один гол у ворота «Ніцци». У цей же час «Монако» зробив чотири заміни, щоб спробувати підстьобнути свою команду до атаки у відповідь. Спочатку І. Якобс і М. Боаду замінили В. Бен Єддера та А. Головіна, а потім С. Маціма та Е. Діоп були замінені на Б. Емболо та К. Енріке. На 71-й хвилині «Ніцца» вилучила К. Турама замість С. Діопа, а потім зробила ще чотири заміни в останні десять хвилин. Свіжі сили, схоже, спрацювали, оскільки у «Монако» майже не залишилося часу на те, щоб відігратися, що призвело до рахунку 0:3 на користь «Ніцци».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Труа — Монако, Ніцца — Осер.