Баварія — Уніон — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-26 20:30 26 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і ... Баварія — Уніон — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

26 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і Уніон (Берлін).

Баварія - Уніон - 3:0. Чемпіонат Німеччини, 22-й тур. Огляд матчу, статистикаБаварія - Уніон - 3:0. Чемпіонат Німеччини, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 22-й тур

Баварія (Мюнхен) — Уніон (Берлін) — 3:0 (3:0)
Голи: Э. М. Шупо-Мотінг (31), Коман (40), Musiala Jamal (45+1)

Попередження: М. Торсбі (33), Павар (84)

Огляд матчу Баварія — Уніон:

esa Матч Бундесліги між «Баварією» і берлінським «Уніоном» закінчився з рахунком 3:0 на користь «Баварії». Від самого початку матч проходив у напруженій боротьбі, і вже в перші півгодини «Баварія» захопила лідерство. На 31-й хвилині «Баварія» забила гол завдяки Е. М. Чоупо-Мотінгу, якого замінили на 65-й хвилині. Дві хвилини потому гравець берлінського «Уніон» М. Торсбі отримав жовту картку. Господарі подвоїли свою перевагу на 40-й хвилині завдяки блискучому сольному удару К. Комана, який був замінений на 65-й хвилині. Останній гол у матчі був забитий на 45-й хвилині юнаком Я. Мусіала.

Протягом усього матчу обидві команди підтримували високу інтенсивність гри. Протягом усього матчу «Юніон Берлін» зробив кілька замін: на 63-й хвилині С. Беккер і Я. Левелі. Беккер і Я. Левелінг вийшли замість К. Беренса і Я. Сібатчеу. На тій же хвилині М. Торсбі був замінений на П. Сегіна. На 66-й хвилині Ж. Руссільон вийшов замість Н. Гіссельманна. Тим часом «Баварія» замінила К. Комана та Е. М. Чупо-Мотінга на 65-й хвилині на С. Мане та С. Гнабрі відповідно. Інші заміни були зроблені на 78-й хвилині: Й. Кімміх і Л. Сане замінили Й. Станішича і Й. Кансело. На 87-й хвилині Т. Мюллер замінив М. Телеса. Матч закінчився без будь-яких інших помітних подій, і «Баварія» здобула перемогу з рахунком 3:0 на «Альянц Арені».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Штутгарт — Баварія, Уніон — Кельн.