Удінезе — Спеція — 2:2. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-26 21:00 26 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і ... Удінезе — Спеція — 2:2. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

26 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і Спеція (Італія).

Удінезе - Спеція - 2:2. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистикаУдінезе - Спеція - 2:2. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 24-й тур

Удінезе (Італія) — Спеція (Італія) — 2:2 (1:1)
Голи: Бето (22), Р. Перейра (55) — М’Бала Нзола (6), М’Бала Нзола (72)

Предупредження: Кінгслі Еізібуе (58), Родріго Бекао (62), Ніколау (76)

Огляд матчу Удінезе — Спеція:

Напружений матч між «Удінезе» та «Спецією» на «Дачія Арені» завершився внічию 2:2. Матч проходив у швидкому темпі та забезпечив захопливу гру перед пристрасною домашньою публікою. Хвилювання почалося на 6-й хвилині, коли «Спеція» відкрила рахунок точним ударом М. Нзоли. Однак ця перевага була швидко анульована 22 хвилини потому, коли Бето зрівняв рахунок на користь «Удінезе». Ще один гол був забитий на 55-й хвилині, коли Р. Перейра вивів свій клуб уперед. У матчі було багато жовтих карток. К. Ехізібуе та Родріго Бекао були попереджені суддею за неналежну поведінку на 58-й та 62-й хвилинах відповідно. Крім того, Д. Ніколау отримав жовту картку на 76-й хвилині, а Е. Шомуродов — на 90-й. Шомуродов — на 90-й хвилині.

Протягом усього матчу обидві команди проводили заміни. На 62-й хвилині у складі «Спеції» на поле вийшли Д. Верде та Є. Шомуродов. Шомуродов. На цій же хвилині І. Успіх і Ф. Товен були замінені в «Удінезе». На 66-й хвилині Р. Перейра і Л. Самарджич вийшли на поле у складі «Удінезе». Приблизно через 10 хвилин «Спеція» зробила ще одну заміну — на поле вийшли К. Агудело і Д. Мальдіні. Драматична розв’язка матчу настала на 72-й хвилині, коли М. Нзола вдруге переправив м’яч повз воротаря, забезпечивши нічию для своєї команди. Заміни тривали: Т. Арслан і С. Ловрич отримали шанс показати свою майстерність на 83-й хвилині, а М. Бурабія, В. Коваленко, М. Кальдара, Валаче та І. Несторовський вийшли на 89-й та 90-й хвилинах. Таким чином, матч завершився захопливою нічиєю 2:2.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аталанта — Удінезе, Спеція — Верона.