Юнацька першість України. «Динамо U-19» — «Кривбас U-19» — 6:1: Звіт про матч

2024-05-18 20:23 У суботу, 18-го травня, в рамках 29-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динамо» зустрілося ... Юнацька першість України. «Динамо U-19» — «Кривбас U-19» — 6:1: Звіт про матч

У суботу, 18-го травня, в рамках 29-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динамо» зустрілося із «Кривбасом» з міста Кривий Ріг. Цей матч був домашнім для нашої команди, але, оскільки поєдинок першого кола пройшов на полі киян, ця гра відбулася у Кривому Розі на полі стадіону «Гірник». Зазначимо, що у попередніх турах динамівці набрали 67 очок і посідали перше місце у турнірній таблиці. А «Кривбас» з 43 очками перебував на 7-й сходинці.

Чемпіонат U-19, 29-й тур

«ДИНАМО» — «КРИВБАС» — 6:1 (4:1)
Голи
: Пономаренко (6, 17), Маткевич (21), Кремчанін (43, 62), Калин (83) — Мулик (45)

«Динамо»: 71.Суркіс, 20.Гусєв (5.Сизонюк, 72), 13.Коробов, 3.Балаба (К), 2.Михавко, 6.Котуха (15.Дикий, 46), 14.Іщенко (13.Коробов, 72), 7.Кремчанін, 18.Саленко (8.Білий, 72), 22.Осипенко, 10.Маткевич (17.Калин, 70), 11.Пономаренко.

«Кривбас»: 1.Погорілий, 3.Крамаренко, 4.Олексенко (18.Євчев, 46), 5.Корнієнко, 6.Татаренко, 7.Кілєвий (К) (22.Гладков, 72), 10.Матяш (15.Постемський, 57), 11.Мулик (18.Євчев, 71), 16.Бутенко (21.Каменський, 57), 17.Губенко, 27.Мігуцький.

Гра вийшла видовищною та результативною. Динамівці розпочали поєдинок активно, і після кількох атак перейшли до рішучих дій. Уже до 21-ї хвилини наша команда забезпечила собі комфортну перевагу у три м’ячі. Спочатку Пономаренко відгукнувся на чудову передачу Маткевича зліва та з меж воротарського майданчика у дотик відправив м’яч у сітку. Криворіжці відповіли небезпечною атакою, але наступний удар вийшов неточним. Загалом же матч проходив за ініціативи киян, які рідко залишали половину поля суперника.

На наступний забитий м’яч не довелося чекати довго. Номінальні господарі підхопили м’яч, доставили його до штрафного майданчика на Пономаренка, перший удар Матвія було заблоковано, але з другої спроби наш нападник вразив лівий кут та подвоїв перевагу своєї команди — 2:0. Ще через п’ять хвилин рахунок до великого довів Маткевич, який найкраще розібрався у чужому штрафному майданчику під час метушні та свою нагоду не змарнував — 3:0.

Після цього номінальні гості змогли відсунути гру від власних воріт та провести кілька небезпечних атак. Суркісу навіть кілька разів довелося вступати у гру, рятуючи свою команду від пропущеного м’яча. Але в усіх випадках наш захист діяв надійно та злагоджено. Ближче до завершення першого тайму четвертий м’яч забив Кремчанін. Після прекрасної атаки перед воротами суперника опинилися одразу двоє динамівських гравці — Осипенко віддав своєчасну передачу на Кремчаніна, який мчав паралельним курсом, і Дмитро не схибив.

Але на цьому голи не закінчилися. Криворіжці змогли скоротити відставання у рахунку, скориставшись помилкою динамівських захисників та забивши м’яч «у роздягальню» — 4:1.

Щойно розпочався другий тайм, як ледве не відзначився Кремчанін, але на його удар зреагував воротар. Потім командам довелося зробити перерву через повітряну тривогу. А після поновлення гри динамівці знову заволоділи ініціативою. Удар Пономаренка прийшовся повз стійку, а Осипенка — вище воріт. Незабаром прийшлося знову робити перерву через ракетну небезпеку, але пауза не розхолодила наших хлопців.

Щойно гра відновилася Кремчанін забив п’ятий м’яч, записавши на свій рахунок дубль услід за Пономаренком — 5:1. Ще одна хороша нагода відзначитися була у Михавка. Динамівці заробили право на стандартне положення з півкола перед штрафним майданчиком, кілька гравців пробігли повз м’яч, а удар виконав Тарас — вийшло трохи неточно. А ще через кілька хвилин Кремчанін якимось дивом не реалізував вихід віч-на-віч із воротарем.

Втім, останнє слово таки залишилося за нашою командою — остаточний рахунок встановив Калин ударом з меж штрафного майданчика — 6:1.

Зазначимо, що свій наступний матч у юнацькій першості України «Динамо U-19» проведе у п’ятницю, 24-го травня, на виїзді проти львівського «Руху». Це буде завершальний поєдинок для нашої команди у нинішньому сезоні.