Яремчук зіграв за «Брюгге» п’ять хвилин, але встиг заробити пенальті (ФОТО, ВІДЕО)

2023-02-26 21:28 Український форвард бельгійського «Брюгге» Роман Яремчук узяв участь у черговому матчі свого нинішнього клубу. Роман Яремчук ... Яремчук зіграв за «Брюгге» п’ять хвилин, але встиг заробити пенальті (ФОТО, ВІДЕО)

Український форвард бельгійського «Брюгге» Роман Яремчук узяв участь у черговому матчі свого нинішнього клубу.

Роман Яремчук (ліворуч) заробив пенальті в матчі з "Гентом"

27-річний футболіст провів на лавці запасних майже весь сьогоднішній матч 27-го туру чемпіонату Бельгії з «Гентом» (2:0), з’явившись на полі лише на 85-й хвилині зустрічі. Проте Яремчуку виявилося достатньо відведеного йому ігрового часу, щоб заробити пенальті, який реалізував Ханс Ванакен.

У поточному сезоні Яремчук взяв участь у 21 матчі своєї команди, але лише у восьми випадках опинявся у стартовому складі. З результативних дій на рахунку українця два голи і дві результативні передачі.