Марсель — ПСЖ — 0:3. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-26 23:45 26 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і ... Марсель — ПСЖ — 0:3. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

26 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і ПСЖ (Париж).

Марсель - ПСЖ - 0:3. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаМарсель - ПСЖ - 0:3. Чемпіонат Франції, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 25-й тур

Марсель (Франція) — ПСЖ (Париж) — 0:3 (0:2)
Голи: Мбаппе (25), Мессі (29), Мбаппе (55)

Огляд матчу Марсель — ПСЖ:

У вівторок ввечері на стадіоні «Оранж Велодром» великий поєдинок Ліги 1 між «Марселем» і «Парі Сен-Жермен» закінчився з рахунком 1:3. Гості повели в рахунку на 25-й хвилині, коли французький футболіст Кіліан Мбаппе отримав пас і класно завершив атаку, забезпечивши своїй команді перевагу. Через чотири хвилини гру було зупинено, оскільки аргентинська суперзірка Ліонель Мессі додав ще один гол на табло.

Другий тайм не приніс особливих змін, оскільки Мбаппе додав ще один гол до рахунку ПСЖ і забезпечив комфортну перевагу гостьової команди. Під час матчу були зроблені заміни, причому ПСЖ зробив перші дві за вечір, випустивши Преснела Кімпембе і Вільфріда Заїр-Емері замість Дані Алвеса і Лейвіна Курзави. Марсель був наступним, замінивши Едсона Байї та Джонатана Клауса на Альфредо Санчеса та Вітінью. Господарям поля вдалося зробити ще одну заміну, коли Ряд Будебуз вийшов, а його замінив Андріхано Унаї. Мохамед Алі Сімакан також вийшов замість Жерома Руссільона, Неймар Мендеш замінив Хуана Берната, а Коннор Андер вийшов замість Дімітрі Пайєта.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ренн — Марсель, ПСЖ — Нант.