Мілан — Аталанта — 2:0. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-26 23:46 26 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) та ... Мілан — Аталанта — 2:0. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

26 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) та Аталанта (Бергамо).

Мілан - Аталанта - 2:0. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистикаМілан - Аталанта - 2:0. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 24-й тур

Мілан (Італія) — Аталанта (Бергамо) — 2:0 (1:0)
Голи: Хуан Муссо (25), Дж. Мессіас (86)

Предупредження: Леао (28), Р. Толої (28), Дж. Гасперіні (58), Малік Тіо (65), Крунич (90)

Огляд матчу Мілан — Аталанта:

У неділю на стадіоні «Джузеппе Меацца» відбулося дербі Серії А між «Міланом» та «Аталантою». Гості намагалися стримати «Мілан», який значною мірою контролював хід гри. Найяскравіші моменти гри почалися вже на 25-й хвилині, коли «Мілан» відкрив свій рахунок завдяки вдалому голу у власні ворота. Решта першого тайму пройшла у відкритій, захопливій боротьбі, обидві сторони йшли вперед і створювали моменти, але жодна з них не знаходила необхідної якості в останньому м’ячі. Ситуація загострилася на 28-й хвилині, коли обидві сторони отримали по дві жовті картки поспіль.

Другий тайм тривав жваво, «Аталанта» продовжувала шукати нагоду зрівняти рахунок і двічі була близька до цього на 58-й та 65-й хвилинах, але в обох випадках їй завадили чудові своєчасні підкати. Попри всі зусилля, «Мілан» продовжував домінувати, просуваючись уперед, і зміг поставити гру під сумнів на 86-й хвилині завдяки голу літнього підписання Йосіпа Месаіаса. Після цього гра розладналася, і рахунок на табло в основний час був 2:0 на користь «Мілана». У спробі вплинути на підсумковий результат з обох сторін було зроблено безліч замін. AC Milan зробив 4 заміни, випустивши О. Жиру, Боша Діаса, Ребича і Саелемакерса, причому остання заміна сталася на 89-й хвилині, тоді як «Аталанта» зробила всі п’ять замін, включно з Едерсоном, Лукманом, Купмайнерсом, Дзаппакостою і Скальвіні. Гра закінчилася на кислій ноті на 90-й хвилині, коли Крунич отримав жовту картку, внаслідок чого загальний результат не змінився — «Мілан» виграв з рахунком два м’ячі на нуль.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фіорентина — Мілан, Аталанта — Удінезе.