Севілья — Осасуна — 2:3. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-27 00:00 26 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) та ... Севілья — Осасуна — 2:3. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

26 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) та Осасуна (Памплона).

Севілья - Осасуна - 2:3. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистикаСевілья - Осасуна - 2:3. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 23-й тур

Севілья (Іспанія) — Осасуна (Памплона) — 2:3 (0:1)
Голи: Гудель (63), Ю. Ен-Несірі (78) — Давид Гарсія (18), Фернандо (68), Абдессамад Еззалзулі (85)

Предупредження: Аймар Ороз (12), Гуйє (43), Кіке Барха (65), Акунья (79), Окампос (88), Ю. Ен-Несірі (90+4)

Огляд матчу Севілья — Осасуна:

Недільний матч Ла Ліги між «Севільєю» та «Осасуною» закінчився із захопливим результатом 2:3 на користь гостей. «Осасуна» захопила лідерство на самому початку матчу і більше його не втрачала. На 12-й хвилині А. Орос отримав жовту картку за «Осасуну». Незабаром після цього, на 18-й хвилині, Д. Гарсія забив перший гол у матчі. На 22-й хвилині гол було перевірено на можливий офсайд і скасовано, але «Осасуні» вдалося зберегти свою перевагу. У другому таймі господарі поля посилили свої атаки, але ранній гол «Осасуни» змусив їх бути напоготові. На 43-й хвилині П. Гуйє з «Севільї» отримав жовту картку, і на початку другого тайму було зроблено три заміни поспіль.

У «Севільї» Е. Ламела та І. Ракітич вийшли замість М. Акуни та Сусо відповідно, а Б. Хіль замінив Л. Окампоса на 65-й хвилині. У підсумку «Севілья» зрівняла рахунок завдяки голу Н. Гуделя на 63-й хвилині, але їхня радість тривала недовго: на 58-й хвилині Фернандо забив гол у ворота господарів і повернув перевагу «Осасуні». Однак Ю. Ен-Несірі зрівняв рахунок за «Севілью» на 78-й хвилині, а на 85-й хвилині А. Еззальзулі забив переможний гол за «Осасуну». У другому таймі «Осасуна» провела чотири заміни, а «Севілья» — п’ять. А. Орос, Х. Монкайола і К. Барха були замінені на М. Гомеса, М. Санчеса і А. Еззальсулі відповідно, а П. Ібаньєс і Л. Торро вийшли у складі «Осасуни» на 88-й хвилині. Нарешті, Х. Навас, А. Теллес і Г. Монтьєль були замінені замість Фернандо, який був вилучений на 90-й хвилині.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетіко — Севілья, Осасуна — Сельта.