Лаціо — Сампдорія — 1:0. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-27 23:45 27 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і ... Лаціо — Сампдорія — 1:0. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

27 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лаціо (Рим) і Сампдорія (Генуя).

Лаціо - Сампдорія - 1:0. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистикаЛаціо - Сампдорія - 1:0. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 24-й тур

Лаціо (Рим) — Сампдорія (Генуя) — 1:0 (0:0)
Голи: Луїс Альберто (80)

Предупредження: Леріс (49), Габб’ядіні (67), Весіно (71), Ніколо Казале (78)

Огляд матчу Лаціо — Сампдорія:

Лаціо і Сампдорія вступили в напружену боротьбу в Серії А. Усі чекали на гол від «блучерк’яті» або «бьянкочелесті», але в перерві рахунок був зафіксований на позначці 0:0. Гра залишалася напруженою і в другому таймі, проте на 80-й хвилині Луїс Альберто приніс «Лаціо» перемогу. У матчі також було багато жовтих карток: М. Леріс і М. Габб’ядіні із Сампдорії та М. Вечіно і Н. Казале з Лаціо отримали попередження. Під час матчу було зроблено чотири заміни.

На 57-й хвилині Педро і Д. Катальді замінили М. Дзакканьї і М. Вечіно у «Лаціо», а на 72-й хвилині замість Е. Ільхана і Джезе у «Сампдорії» вийшли М. Кюїсенс і М. Габбьядіні. Нарешті, коли до кінця матчу залишалося п’ять хвилин, замість С. Мілінковіча-Савича та М. Лаццарі на поле вийшли гравці «Лаціо» Т. Башич і Е. Хісаж. Гра вийшла захоплюючою для обох команд на «Стадіо Олімпіко», але в підсумку саме удар Луїса Альберто виявився вирішальним і приніс перемогу «Лаціо» з рахунком 1:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Наполі — Лаціо, Сампдорія — Салернітана.