Кремонезе — Рома — 2:1. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-02-28 21:30 28 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кремонезе (Італія) і ... Кремонезе — Рома — 2:1. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

28 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кремонезе (Італія) і Рома (Рим).

Кремонезе - Рома - 2:1. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистикаКремонезе - Рома - 2:1. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 24-й тур

Кремонезе (Італія) — Рома (Рим) — 2:1 (1:0)
Голи: Френк Цаджут (17), Д. Чофані (82) — Спінаццола (71)

Предупредження: Феррарі (12), Б’янкетті (52), Л. Сернікола (58), С. Ель Шаараві (75), Ібаньєс (81)

Огляд матчу Кремонезе — Рома:

Футбольний матч між «Кремонезе» і «Ромою», що відбувся на стадіоні Джованні Зіні і закінчився з рахунком 2:1, мав багато подій. На 12-й хвилині А. Феррарі з «Кремонезе» отримав жовту картку. Потім було багато подій, і на 17-й хвилині Ф. Цаджута з «Кремонезе» забив гол, забезпечивши своїй команді перевагу. Після цього на 46-й хвилині червону картку отримав Ж. Моуріньо з «Роми». У наступні кілька хвилин М. Б’янкетті та Л. Сернікола з «Кремонезе» отримали по жовтій картці. У відповідь на це «Рома» зробила чотири заміни поспіль на 63-й хвилині.

А. Белотті, Л. Пеллегріні та Б. Крістанте замінили Т. Абрахама, С. Ель Шаараві та Н. Матіча відповідно, а О. Сольбаккен замінив Н. Залевскі. Кремонезе також зробили дві заміни: Ф. Афена-Г’ян і К. Пікель замінили С. Мейте і П. Гальдамеса відповідно. На 71-й хвилині Л. Спінаццола приніс «Ромі» такий необхідний еквівалент. Матч продовжував загострюватися і був відзначений новими жовтими картками С. Ель Шаараві з «Роми» на 75-й хвилині та Р. Ібаньєса на 81-й хвилині. Нарешті, на 82-й хвилині Д. Чіофані з «Кремонезе» з пенальті вивів свою команду вперед. На 78-й і 84-й хвилинах «Кремонезе» зробив ще дві заміни: Ф. Цаджута і А. Феррарі були замінені на Д. Чіофані та В. Чірічеса відповідно. Після важкої боротьби «Кремонезе» вдалося втримати перевагу і виграти матч.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сассуоло — Кремонезе, Рома — Ювентус.