Гол Безуса вивів «Омонію» в півфінал Кубка Кіпру. У Бєсєдіна — лише жовта картка (ВІДЕО)

2023-03-02 10:15 Український півзахисник кіпрської «Омонії» Роман Безус провів черговий гол за свій нинішній клуб. Роман Безус 32-річний ... Гол Безуса вивів «Омонію» в півфінал Кубка Кіпру. У Бєсєдіна — лише жовта картка (ВІДЕО)

Український півзахисник кіпрської «Омонії» Роман Безус провів черговий гол за свій нинішній клуб.

Роман Безус

32-річний півзахисник потрапив до заявки «Омонії» на вчорашній матч-відповідь 1/4 фіналу Кубка Кіпру з АПОЕЛом, вийшов на заміну на 79-й хвилині зустрічі, а на сьомій компенсованій хвилині другого тайму реалізував пенальті, і цей гол став вирішальним — за сумою двох матчів (1:2, 2:0) він вивів «Омонію» до півфіналу турніру.

Участь у поєдинку з АПОЕЛом взяв ще один український легіонер «Омонії» — орендований цим клубом у київського «Динамо» нападник Артем Бєсєдін. Він результативними діями не відзначився, отримавши при цьому жовту картку. Утім, «гірчичник» є в пасиві й у Безуса.

Кубок Кіпру. 1/4 фіналу. Матч-відповідь

АПОЕЛ — «Омонія» — 0:2 (0:1)
Голи: Ансаріфад (12), БЕЗУС (90+7 пен.)

Перший матч — 2:1

Попередження: Даушвілі (42), Костадінов (50) — Кусулос (19), Бєсєдін (40), Безус (90+3), Фабіано (90+9), Какуліс (90+11)

«Омонія»: Фабіано, Кітсос, Метьюз, Юсте, Панагіоту, Баширу (Хараламбус, 72), Кусулос, Луазу (Мілетич, 90+10), Папуліс (Захаріу, 79), Ансаріфард (Какуліс, 71), Бєсєдін (Безус, 79).

Додамо, що в поточному сезоні Безус провів за «Омонію» 24 матчі в усіх турнірах, і на його рахунку тепер чотири забиті м’ячі. Бесєдін, який перейшов до «Омонії» в останній день січня, провів за цю команду 4 матчі, результативними діями поки що не відзначився.