Гол Самби Діалло вивів Сенегал у півфінал молодіжного КАН (ВІДЕО)

2023-03-02 21:13 Молодіжна збірна Сенегалу U-20, капітан якої — півзахисник київського «Динамо» Самба Діалло, продовжує успішно виступати в ... Гол Самби Діалло вивів Сенегал у півфінал молодіжного КАН (ВІДЕО)

Молодіжна збірна Сенегалу U-20, капітан якої — півзахисник київського «Динамо» Самба Діалло, продовжує успішно виступати в Кубку Африканських націй.

Самба Діалло

У чвертьфіналі турніру сенегальці зустрічалися з Беніном. Долю матчу вирішив єдиний гол, автором якого став саме Діалло: на 51-й хвилині зустрічі динамівець ударом головою в падінні відправив м’яч у ворота суперника після передачі зі штрафного.

Кубок Африканських націй U-20. 1/4 фіналу

Сенегал (U-20)Бенін (U-20) — 1:0 (0:0)
Гол
: Діалло (51)

У півфіналі КАН збірна Сенегалу зустрінеться з переможцем чвертьфінальної пари Конго — Туніс.

Кращий коментар

V.S.O.P.
ROGER MILLA - Эксперт
03.03.2023 08:43
Суркісу якраз вигідно щоб він демонстрував себе на рівні турніру збірних. За гру з минаями та інгульцями трансферна вартість товару на трансфермаркті не змінюватиметься