Боруссія Д — РБ Лейпциг — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-03 23:30 3 березня відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) ... Боруссія Д — РБ Лейпциг — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

3 березня відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) і РБ Лейпциг (Німеччина).

Боруссія Д - РБ Лейпциг - 2:1. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистикаБоруссія Д - РБ Лейпциг - 2:1. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 23-й тур

Боруссія Д (Дортмунд) — РБ Лейпциг (Німеччина) — 2:1 (2:0)
Голи: М. Реус (21), Е. Кан (39) — Форсберг (74)

Предупредження: Нкунку (15), Хайдара (17), Озджан (29), Хальстенберг (38), Андре Сільва (45+3), Хенрікс (52), Дж. Брандт (55)

Огляд матчу Боруссія Д — РБ Лейпциг:

Боруссія Дортмунд і РБ Лейпциг зустрілися в захоплюючому матчі Бундесліги на стадіоні SIGNAL IDUNA PARK. У першій половині гри домінувала дортмундська «Боруссія», яка стримувала «Лейпциг» своєю надійною обороною та швидкими контратаками. Перший гол у матчі, однак, був спірно скасований на 13-й хвилині, коли гравця дортмундської «Боруссії» Й. Брандта було покарано за порушення. Брандт був покараний за гру рукою. Через дві хвилини гравець «РБ Лейпциг» К. Нкунку отримав жовту картку, а А. Хайдара з тієї ж команди наслідував його приклад на 17-й хвилині. На 21-й хвилині дортмундська «Боруссія» отримала право на пенальті, і М. Реус вийшов на ударну позицію. Хоча голкіпер Лейпцига і дістав м’яч рукою, він не зміг утримати його в сітці. Цей момент відкрив дорогу першому голу дортмундської «Боруссії» в матчі. Залишок першого тайму пройшов під знаком шквалу жовтих карток. С. Озкан («Боруссія» Дортмунд) отримав жовту картку на 29-й хвилині, а М. Хальстенберг («РБ Лейпциг») і М. Хальстенберг («РБ Лейпциг») — на 38-й і 45-й хвилинах відповідно.

Перший тайм закінчився з рахунком 2:0 на користь дортмундської «Боруссії», Е. Кан забив другий гол у матчі на 39-й хвилині. Другий тайм розпочався з більшої кількості жовтих карток: Б. Хенріхс (РБ Лейпциг) і Й. Брандт (Боруссія Дортмунд) отримали вилучення на 52-й і 55-й хвилинах відповідно. РБ Лейпциг провів першу заміну на 61-й хвилині, М. Хальстенберг замінив Д. Раума. Однак тільки на 72-й хвилині вони зробили ще дві заміни, коли Андре Сілва і В. Орбан були замінені на Ю. Поульсена і М. Сімакана. Боруссія Дортмунд також зробила дві заміни на 72-й хвилині: С. Халлер і М. Реус поступилися місцем А. Модесте і Ж. Байное-Гіттенсу. Наполегливість «РБ Лейпциг» окупилася на 74-й хвилині, коли вони забили свій перший гол у матчі з ноги Е. Форсберга. На 83-й хвилині дортмундська «Боруссія» провела останні заміни: С. Озкан і Й. Брандт замінили М. Дахуда і М. Хуммельса. РБ Лейпциг також зробив останню заміну: К. Нкунку замінив Т. Вернер. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь дортмундської «Боруссії», яка втримала свою перевагу перед обличчям пізнього натиску «Лейпцига». Це був енергійний матч, який залишив уболівальників у напрузі до фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шальке — Боруссія Д, РБ Лейпциг — Боруссія М.