Наполі — Лаціо — 0:1. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-03 23:45 3 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і ... Наполі — Лаціо — 0:1. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

3 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і Лаціо (Рим).

Наполі - Лаціо - 0:1. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаНаполі - Лаціо - 0:1. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 25-й тур

Наполі (Неаполь) — Лаціо (Рим) — 0:1 (0:0)
Голи: Весіно (67)

Предупредження: Patric (21), Осімхен (64), Ельджиф Ельмас (90), Марушич (90+4)

Огляд матчу Наполі — Лаціо:

У довгоочікуваному матчі Серії А між «Наполі» і «Лаціо» на стадіоні «Стадіо Дієго Армандо Марадона» обидві команди були сповнені рішучості піти з поля з перемогою. Перша половина гри проходила в повільному темпі, жодна з команд не змогла забити жодного гола. У перерві рахунок був 0:0, і вболівальники з нетерпінням чекали, що принесе другий тайм. Друга половина матчу почалася з бурхливих емоцій: на 21-й хвилині Патрік із «Лаціо» отримав жовту картку за грубу атаку. Однак на 67-й хвилині ситуація змінилася в гірший бік для «Наполі», коли гравець «Лаціо» М. Вечіно забив перший і єдиний гол у матчі, забезпечивши «Лаціо» заслужену перевагу.

Незважаючи на всі зусилля «Наполі» зрівняти рахунок, захист «Лаціо» тримався стійко, і остаточний рахунок гри був 0:1 на користь «Лаціо». У грі було кілька помітних замін: Педро з «Лаціо» вийшов замість Феліпе Андерсона на 59-й хвилині, а А.З. Ангісса та Х. Лосано з «Наполі» вийшли замість Е. Ельмаса та М. Політано на 71-й хвилині. М. Дзакканьї з «Лаціо» також був замінений на М. Канчельєрі на 84-й хвилині, а П. Зелінські, С. Лоботка і М. Олівера з «Наполі» були замінені на Г. Сімеоне, Т. Ндомбеле і К. Зедадку на 84-й і 90-й хвилинах. У матчі було кілька гострих моментів: В. Осімхен із «Наполі» та А. Марушич із «Лаціо» отримали жовті картки за свої команди на 64-й та 90-й хвилинах. Загалом, це був напружений матч, у якому заслужену перемогу здобув «Лаціо».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Наполі — Аталанта, Болонья — Лаціо.