16-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Інгулець» — 0:2. Огляд матчу, статистика

2023-03-04 15:55 Цього тижня відбуваються матчі 16-го туру чемпіонату України. В одному з них у суботу, 4 березня, ... 16-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Інгулець» — 0:2. Огляд матчу, статистика

Цього тижня відбуваються матчі 16-го туру чемпіонату України. В одному з них у суботу, 4 березня, зустрічалися київське «Динамо» та «Інгулець» із Петрового. Поєдинок проходив у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Фото - Оксана Васильєва

Чемпіонат України. 16-й тур

«ДИНАМО» (Київ) — «ІНГУЛЕЦЬ» (Петрове)0:2 (0:2)
Голи: Козак (12), Одарюк (43)

Попередження: Лонвейк (90+1) — Смоляков (73)

«Динамо»: 35.Нещерет — 20.Караваєв, 4.Попов, 25.Дячук, 44.Дубінчак (2.Вівчаренко, 46) — 5.Сидорчук (К), 8.Шепелєв (77.Беніто, 86) — 91.Волошин (37.Царенко, 46), 29.Буяльський, 7.Кабаєв (19.Гармаш, 46) — 11.Ванат (22.Лонвейк, 70).
Запасні: 51.Моргун, 3.Боль, 9.Перріс, 14.Яцик, 15.Рамірес, 18.Андрієвський, 34.Сирота.

«Інгулець»: 12.Паламарчук, 21.Ченбай, 23.Кучеренко, 55.Ковальов (К), 29.Смоляков, 8.Клименко, 88.Кухарук, 33.Нагієв (91.Мельничук, 52), 19.Одарюк (27.Козиренко, 75), 10.Козак, 17.Сітало (9.Марусич, 87).
Запасні
: 31.Білик, 7.Осипенко, 14.Кравчук, 15.Коробенко, 24.Головкін, 60.Поспєлов, 97.Резепов.

«Динамо» з перших хвилин матчу перевело гру на половину поля «Інгульця», запропонувавши супернику досить високий темп. Здавалося, за такого перебігу зустрічі гол у ворота гостей стане лише питанням часу. Але «Інгулець» зумів здивувати. На 12-й хвилині матчу під час контратаки петрівців Дячук програв боротьбу Сіталу, той віддав передачу на вільного Козака, який технічним ударом з лінії штрафного майданчика відправив м’яч точно в кут воріт «Динамо» — 0:1.

Пропустивши гол, кияни дещо розгубилися, а «Інгулець», навпаки, сміливіше став вести атакувальні та контратакувальні дії. У підсумку, на 20-й хвилині Козак міг оформити дубль: цього разу він пробив уже з меж штрафного майданчика, м’яч летів точно в нижній кут, але Нещерет у кидку зумів перевести гру на кутовий.

Незабаром після цього динамівці прийшли до тями, знову перевели гру на половину поля суперника, але в комбінаційних діях підопічних Луческу було забагато сумбуру. При цьому гості вміло користувалися тактикою дрібного фолу і за рахунок таких дій зривали чимало атак «Динамо». Проте на 36-й хвилині зустрічі «біло-сині» мали чудову нагоду для того, щоб зрівняти рахунок: унаслідок перехоплення в центрі поля, Ванат отримав передачу, вирвався на оперативний простір і пробив уже з меж штрафного — Паламарчук у кидку виручив «Інгулець». А за дві хвилини вже Кабаєв завдавав підготовленого удару метрів із 14-ти — цього разу м’яч просвистів на поперечиною в районі «дев’ятки» воріт гостей.

У підсумку ж усе закінчилося другим голом у виконанні «Інгульця». На 43-й хвилині зустрічі петрівці перехопили м’яч на своїй половині поля (щоправда, не без явного порушення правил у вигляді гри рукою), провели швидку контратаку, на завершальній стадії якої Клименко віддав передачу з правого флангу на цілком вільного Одарюка, і той ударом сходу з лінії воротарського майданчика вколотив м’яч у сітку — 0:2. Саме з таким рахунком і завершився перший тайм.

Другий тайм також пройшов під знаком переваги «Динамо», але і в плані змісту гри, яку демонстрували кияни, також особливих змін не відбулося. Тим не менше, на 60-й хвилині зустрічі підопічні Луческу були близькі до успіху — це Гармаш прийняв передачу у штрафному майданчику петрівців, перебуваючи спиною до воріт, технічно розвернувся з м’ячем та хльостким ударом вразив ближню штангу.

Але й «Інгулець» не забував про контратаки. Одна з них могла призвести до голу на 66-й хвилині матчу: Смоляков, увірвавшись у штрафний майданчик зліва, пробив низом у дальній кут, і Нещерет ледве виручив «Динамо».

Господарі поля, звісно, аж до фінального свистка шукали щастя біля воріт «Інгульця», але за час, що залишився, нічого особливо небезпечного в атаці так і не створили, не рахуючи удару Сидорчука в компенсований час другого тайму, з яким не без зусиль впорався Паламарчук. У підсумку, матч так і завершився перемогою петрівців із рахунком 2:0.

Після зіграних матчів «Динамо» посідає 3-тє місце в турнірній таблиці чемпіонату України, відстаючи від «Шахтаря», який йде другим, на три очки, а від «Дніпра-1», що лідирує, — на шість. При цьому «гірники» провели на дві гри менше, ніж кияни, а дніпряни — на одну.

У наступному турі «Динамо» зіграє в гостях із «Дніпром-1». Цей поєдинок відбудеться в неділю, 12 березня, в Ужгороді на стадіоні «Авангард» (початок — о 13:00).