Ман.Сіті — Ньюкасл — 2:0. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-04 18:22 4 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і ... Ман.Сіті — Ньюкасл — 2:0. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

4 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і Ньюкасл (Англія).

Ман.Сіті - Ньюкасл - 2:0. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаМан.Сіті - Ньюкасл - 2:0. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 26-й тур

Ман.Сіті (Англія) — Ньюкасл (Англія) — 2:0 (1:0)
Голи: П. Фоден (15), Сілва (67)

Предупредження: Джоелінтон (53), Аке (58)

Огляд матчу Ман.Сіті — Ньюкасл:

Манчестер Сіті здобув чергову перемогу в Прем’єр-лізі, обігравши Ньюкасл із рахунком 2:0 на стадіоні «Етіхад». У матчі спостерігалася напружена боротьба між двома сторонами, причому «Манчестер Сіті» взяв контроль над ситуацією на самому початку і домінував у володінні м’ячем протягом більшої частини гри. Перший гол у матчі був забитий на 15-й хвилині, коли Філ Фоден вразив ворота «Манчестер Сіті». Ньюкасл відбивався і мав кілька власних шансів, але не зміг забити до свистка на перерву, залишивши рахунок 1:0. У другому таймі «Ньюкасл» чинив тиск на «Манчестер Сіті», але не зміг зрівняти рахунок.

Під час гри обидві сторони отримали кілька жовтих карток: Джоелінтон, Натан Аке, Ерлінг Гааланд і двоє гравців «Ньюкасла», Давінсон Берн і Бруно Гімараєш, отримали попередження. «Манчестер Сіті» здобув перемогу на 67-й хвилині, коли Бернарду Сілва забив другий гол у грі, вивівши господарів уперед із рахунком 2:0. Ньюкасл зробив кілька замін, намагаючись забити гол: Аллан Сен-Максімін, Александр Ісак і Джонджо Шелві вийшли на поле. Однак їхні зусилля виявилися марними, і гра закінчилася перемогою «Манчестер Сіті» з рахунком 2:0. Ця перемога допомогла «Манчестер Сіті» зберегти свою позицію у верхній частині таблиці Прем’єр-ліги, в той час як «Ньюкасл» залишився в нижній половині ліги. Матч став захопливою демонстрацією майстерності та рішучості з обох сторін, і в підсумку перемога дісталася «Манчестер Сіті» завдяки вражаючій грі в атаці та надійній обороні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кр-л Пелас — Ман.Сіті, Ньюкасл — Вулверхемптон.