Хетафе — Жирона — 3:2. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-04 18:22 4 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і ... Хетафе — Жирона — 3:2. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

4 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і Жирона (Іспанія).

Хетафе - Жирона - 3:2. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистикаХетафе - Жирона - 3:2. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 24-й тур

Хетафе (Іспанія) — Жирона (Іспанія) — 3:2 (3:0)
Голи: Юнал (2), Юнал (14), Майораль (43) —

Попередження: Хав’єр Ернандес (13), Родріго Рікельме (24), Анхель Альгобія (45+1)

Огляд матчу Гетафе — Жирона:

У захопливому матчі Ла Ліги, що відбувся на стадіоні «Колізей Альфонсо Перес», зустрілися команди «Гетафе» та «Жирона», які тримали вболівальників у напрузі до фінального свистка. Хоча «Гетафе» домінував у першому таймі, гра закінчилася перемогою господарів завдяки приголомшливому поверненню «Жирони» у другому таймі. Матч розпочався ударно: Е. Унал із «Гетафе» забив гол лише через дві хвилини після початку гри, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. На 12-й хвилині гравець «Жирони» Х. Ернандес отримав жовту картку, а через дві хвилини «Гетафе» було призначено пенальті за фол, і Е. Унал забив другий гол. На 24-й хвилині жовту картку отримав гравець «Жирони» Р. Рікельме, а на 43-й хвилині гол забив гравець «Гетафе» Б. Майораль, забезпечивши, здавалося б, комфортну перевагу «Гетафе» — 3:0 у перерві.

Однак у другому таймі «Жирона» відскочила назад, і Т. Кастельянос забив гол на 54-й хвилині, скоротивши розрив у рахунку. На 69-й хвилині гравець «Гетафе» Джене отримав жовту картку, і на заміну вийшов гравець «Жирони» Рейнір. Д. Дуарте отримав жовту картку за «Гетафе» на 72-й хвилині. Гетафе зробив три заміни: Д. Суарес, А. Алгобіа та Мунір Ель-Хаддаді. На 80-й хвилині «Жирона» випустила на заміну К. Стуані, який за хвилину забив гол у ворота гостей, довівши рахунок до 3:2. Гетафе зробив дві пізні заміни: Х. Мата і Х. Сеоане замінили Б. Майораля та Е. Унала відповідно. Гра закінчилася шквалом жовтих карток: Н. Максимович і Л. Мілья отримали картки за «Гетафе», а С. Буено і М. Гутьєррес — за «Жирону». У підсумку «Гетафе» вдалося втримати перевагу в першому таймі, незважаючи на те, що в другому таймі «Жирона» запекло чинила опір. Матч став прекрасним видовищем і чудовою рекламою Ла Ліги. Уболівальники, безсумнівно, з нетерпінням чекатимуть наступної зустрічі між цими двома командами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кадіс — Хетафе, Жирона — Атлетіко.