Аугсбург — Вердер — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-04 18:30 4 березня відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Аугсбург (Німеччина) і ... Аугсбург — Вердер — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

4 березня відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Аугсбург (Німеччина) і Вердер (Бремен).

Аугсбург - Вердер - 2:1. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистикаАугсбург - Вердер - 2:1. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 23-й тур

Аугсбург (Німеччина) — Вердер (Бремен) — 2:1 (1:1)
Голи: Д. Дрена Бельо (6), А. Майєр (46) — Дж. Стадія (16)

Предупредження: Р. Вейга (28), Л. Біттенкур (60), Крістіан Гросс (61), Mads Pedersen (64)

Огляд матчу Аугсбург — Вердер:

ФК Аугсбург — Вердер Бремен: Бундесліга Звіт про матч ФК Аугсбург і Вердер Бремен зустрілися в Бундеслізі в захоплюючому матчі на WWK Arena. Обидві команди підійшли до матчу з бажанням щось довести, і матч їх не розчарував. Гра почалася з того, що ФК Аугсбург домінував у володінні м’ячем і створював моменти, і не було сюрпризом, коли на 6-й хвилині вони забили перший гол. Даніель Бельджо забив м’яч після красивого командного руху. Однак перевага протрималася недовго, і на 16-й хвилині «Вердер Бремен» зрівняв рахунок завдяки вдалому удару Джоша Сарджента. У першому таймі обидві команди створили ще кілька моментів, але в перерві рахунок залишився 1:1.

Другий тайм розпочався з того, що «Аугсбург» прагнув утримати свою перевагу, і вони отримали свою нагороду на 46-й хвилині, коли навіс Флоріана Нідерлехнера був зустрінутий Флоріаном Гріллітшем, який ударом головою відправив м’яч у сітку воріт. У «Вердера Бремена» були шанси зрівняти рахунок, але їх не вистачило, і «Аугсбург» здобув вирішальну перемогу. Обидві команди зробили кілька замін у заключному таймі, але не змогли змінити рахунок на табло. Матч був дуже конкурентним, обидві команди виклалися на полі повністю. У результаті Аугсбург піднявся в турнірній таблиці Бундесліги, а Вердер Бремен буде прагнути відігратися після поразки. Загалом, матч вийшов захопливим, з великою кількістю подій для присутніх уболівальників. Це була чудова демонстрація двох найкращих команд Бундесліги, і цей матч, безсумнівно, запам’ятається вболівальникам надовго.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Баварія — Аугсбург, Вердер — Байєр.