Майнц — Хоффенхайм — 1:0. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-04 18:30 4 березня відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) і ... Майнц — Хоффенхайм — 1:0. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

4 березня відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) і Хоффенхайм (Німеччина).

Майнц - Хоффенхайм - 1:0. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистикаМайнц - Хоффенхайм - 1:0. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 23-й тур

Майнц (Німеччина) — Хоффенхайм (Німеччина) — 1:0 (1:0)
Голи: Леандро Баррейро (33)

Предупредження: Д. Гейгер (66), Руді (81), Баумгартнер (85), A. Barkok (90+2), Кевін Акпогума (90+1)

Огляд матчу Майнц — Хоффенхайм:

Це був захопливий матч між командами FSV Mainz 05 і 1899 Hoffenheim у Бундеслізі. Матч проходив на арені MEWA і завершився перемогою команди FSV Mainz 05 над командою 1899 Hoffenheim з мінімальним рахунком 1:0. Рахунок у перерві залишився 1:0, причому «Майнц 05» вийшов уперед завдяки голу Л. Баррейро на 33-й хвилині. Другий тайм розпочався з кількох швидких замін з боку обох команд. FSV Mainz 05 випустив на поле Д. Кора, а замість нього на поле вийшов А. Стах. Тим часом «Гоффенгайм 1899» зробив тактичну заміну, випустивши Т. Ділейні та ввівши в гру С. Руді. Однак рахунок залишився колишнім, і команда FSV Mainz 05 зберегла лідерство. По ходу матчу «Гоффенгайм 1899» зробив ще кілька замін, намагаючись струсити команду і знайти можливість зрівняти рахунок. А. Крамарич замінив І. Бебу на 59-й хвилині, а К. Дольберг замінив М. Даббура на тій же хвилині. Однак «FSV Mainz 05» тримався стійко, і його захист не дозволив «Гоффенгайму 1899» забити гол.

На 66-й хвилині Д. Гайгер отримав жовту картку за «1899 Гоффенгайм», і команда вирішила зробити заміну, випустивши замість нього Ф. О. Беккера. К. Фогт також покинув поле і був замінений на Р. Скова на 69-й хвилині. FSV Mainz 05 також зробив кілька замін під час матчу. М. Інгвартсен вийшов замість А. Баркока на 73-й хвилині, а Д. да Кошта був замінений на С. Відмера на тій самій хвилині. На 81-й хвилині С. Руді отримав жовту картку за «Хоффенхайм 1899», і напруга на полі почала наростати. FSV Mainz 05 зробив останню заміну в матчі, замінивши Лі Чже Суна на Н. Вайпера на 83-й хвилині. «Хоффенхайм 1899» також отримав ще дві жовті картки — одну для К. Баумгартнера на 85-й хвилині та одну для К. Акпогуми на 90-й хвилині. А. Баркок також отримав жовту картку на 90-й хвилині за команду FSV Mainz 05. Матч закінчився перемогою «ФСВ Майнц 05» з рахунком 1:0, внаслідок останньої заміни Л. Ажорка замість А. Хака на 90-й хвилині. Це був захопливий матч, у якому «ФСВ Майнц 05» стримував спроби «1899 Гоффенгайм» зрівняти рахунок, і зрештою саме надійний захист забезпечив їм перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Герта — Майнц, Фрайбург — Хоффенхайм.