Боруссія М — Фрайбург — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-04 18:30 4 березня відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) ... Боруссія М — Фрайбург — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

4 березня відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) і Фрайбург (Німеччина).

Боруссія М - Фрайбург - 0:0. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистикаБоруссія М - Фрайбург - 0:0. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 23-й тур

Боруссія М (Менхенгладбах) — Фрайбург (Німеччина) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Ларс Штіндл (15), Ельведі (40), П. Лінхарт (67), Тюрам (84), Р. Бенсебайні (87), Р. Бенсебайні (87), Ніколас Хьофлер (90+2)

Огляд матчу Боруссія М — Фрайбург:

Боруссія Монхенгладбах і СК Фрайбург зіграли в безгольову нічию на стадіоні їм BORUSSIA-PARK в одному з матчів Бундесліги. Незважаючи на те, що обидві команди мали шанси забити, жодна з них не змогла влучити у площину воріт. У першому таймі гравці монхенгладбахської «Боруссії» Л. Штіндль і Н. Ельведі отримали жовті картки. Однак рахунок у перерві залишився 0:0. У другому таймі гра стала більш напруженою, обидві команди активізували свої спроби забити. На 67-й хвилині жовту картку отримав гравець «Фрайбурга» П. Лінхарт. На 71-й хвилині монхенгладбахська «Боруссія» замінила Л. Штіндля на Ф. Нойхауса. СК Фрайбург зробив дві заміни на 78-й хвилині: М. Еггештайн і Р. Саллай вийшли замість М. Роля і Р. Доана.

На 84-й хвилині гравець монхенгладбахської «Боруссії» М. Турам отримав жовту картку. Незабаром після цього СК «Фрайбург» здійснив ще дві заміни: В. Гріфо і Л. Кублер були замінені на Ю. Кейтеля і М. Гульде відповідно. На 87-й хвилині гравець монхенгладбахської «Боруссії» Р. Бенсебаіні отримав дві жовті картки поспіль, за якими послідувала червона картка, залишивши свою команду без гравців на хвилини, що залишилися. На 90-й хвилині обидві команди зробили заміни: А. Плеа і Л. Нетц вийшли у складі монхенгладбахської «Боруссії», а Л. Холер і Н. Петерсен замінили М. Роля і Р. Доана з «Фрайбурга». Незважаючи на меншу кількість гравців, монхенгладбаська «Боруссія» наполегливо намагалася забити переможний гол, але захист «Фрайбурга» витримав натиск. Матч закінчився внічию 0:0, жодна з команд не змогла забити гол.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: РБ Лейпциг — Боруссія М, Фрайбург — Хоффенхайм.