Уніон — Кельн — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-04 18:30 4 березня відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і ... Уніон — Кельн — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

4 березня відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і Кельн (Німеччина).

Уніон - Кельн - 0:0. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистикаУніон - Кельн - 0:0. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 23-й тур

Уніон (Берлін) — Кельн (Німеччина) — 0:0 (0:0)

Огляд матчу Уніон — Кельн:

Берлінський «Уніон» і ФК «Кольн» зійшлися в захоплюючому поєдинку Бундесліги на стадіоні «Ан дер Альтен Фьорстерей». Матч закінчився безгольовою нічиєю, але не без того, щоб обидві команди продемонстрували вражаючу майстерність. Перша половина гри пройшла в напруженій боротьбі, обидві команди грали обережно. Хоча вони створили кілька нагод, «Уніон Берлін» і ФК «Кольн» не змогли влучити у площину воріт. У результаті перша половина матчу закінчилася з рахунком 0:0. У другому таймі «Уніон Берлін» вийшов на поле з більш атакувальним підходом і зробив кілька ранніх замін. На 69-й хвилині Й. Габерер був замінений на П. Сегіна. Через хвилину К. Беренс вийшов замість Й. Зібатчеу. Ці зміни, схоже, мали певний вплив на перебіг гри, оскільки «Уніон Берлін» створив кілька можливостей, але не зміг їх реалізувати.

Берлінський «Уніон» продовжував наполегливо домагатися голу і на 85-й хвилині зробив ще одну зміну, замінивши А. Лайдуні на М. Торсбі. Однак ФК «Кольн» витримав шторм і зробив кілька власних змін. На 87-й хвилині С. Адамян був замінений на Л. Майну, а потім М. Олесен вийшов замість Ф. Кайнца. У міру того як час минав, «Уніон Берлін» зробив останню заміну на 90-й хвилині. С. Беккер вийшов замість С. Мішеля, але для «Уніон Берлін» було вже занадто пізно — гра закінчилася в глухому куті. В останні хвилини матчу Й. Сібатчеу отримав жовту картку за необережний виклик. Тим часом Д. Любичич вийшов замість Т. Лемперле у складі ФК «Кольн». Загалом, це був захопливий матч, у якому і «Уніон Берлін», і ФК «Кольн» продемонстрували неабияку рішучість і майстерність на полі. Незважаючи на численні заміни та атаки обох команд, це була напружена гра, яка закінчилася без явного переможця. Результат цієї гри, безсумнівно, залишить у вболівальників обох команд бажання продовжувати гру в Бундеслізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вольфсбург — Уніон, Кельн — Бохум.