Астон Вілла — Кр-л Пелас — 1:0. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-04 19:00 4 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) ... Астон Вілла — Кр-л Пелас — 1:0. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

4 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) і Кр-л Пелас (Лондон).

Астон Вілла - Кр-л Пелас - 1:0. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаАстон Вілла - Кр-л Пелас - 1:0. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 26-й тур

Астон Вілла (Англія) — Кр-л Пелас (Лондон) — 1:0 (1:0)
Голи: Йоахім Андерсен (27)

Предупредження: Дукуре (57), Дукуре (62), Алекс Морено (67), Е. Ез (69), Дуглас Луїс (80), Н. Ахамада (82), В. Заха (87)

Огляд матчу Астон Вілла — Кр-л Пелас:

«Астон Вілла» приймала «Кристал Пелас» у захопливому матчі на «Вілла Парк» у Прем’єр-лізі. Це була напружена гра, обидві команди боролися за перемогу протягом усіх 90 хвилин. Гра почалася з раннього шансу для «Кристал Пелас», коли гол Вілфріда Захі був скасований через офсайд на 5-й хвилині.

Астон Вілла" відповіла хорошою атакувальною грою і отримала свою нагороду на 27-й хвилині, коли м’яч, поданий з лівого флангу, був випадково переправлений у сітку захисником «Пелас» Янніком Андерсеном, що дозволило «Віллі» повести в рахунку. «Кристал Пелас» спробував вийти вперед і зрівняти рахунок, але йому було важко прорвати оборону «Вілли». Гра набула більш фізичного характеру, було показано кілька жовтих карток, зокрема одну жовту картку було показано асу півзахисту «Кристал Пелас» Абдулайї Дукурі на 57-й хвилині. Момент, здавалося, змінився на користь «Вілли», коли Дукуре отримав другу жовту картку і був вилучений з поля на 62-й хвилині, внаслідок чого «Кристал Пелас» залишився вдесятьох. Це змусило команду гостей грати обережніше, що дало змогу «Віллі» втримати перевагу і диктувати хід гри. Потім «Вілла» провела серію замін, щоб змінити хід гри: Брайт Камара замінив Калума Чемберса на 60-й хвилині, а Адама Морено вийшов замість Лукаса Діньє на 70-й хвилині. Кристал Пелас також зробив подвійну заміну: Майкл Олісе і Джордан Айю вийшли замість Жан-Філіпа Матети і Натанаеля Ахамади на 67-й і 76-й хвилинах відповідно. У підсумку оборона «Вілли» вистояла, і матч закінчився з рахунком 1:0 на їхню користь. Дуглас Луїс і Оллі Воткінс отримали жовті картки в заключній стадії, але це не вплинуло на результат матчу. Це була хороша перемога для «Астон Вілли», яка отримає впевненість від цього результату та прагнутиме піднятися вгору по турнірній таблиці Прем’єр-ліги. З іншого боку, «Кристал Пелас» муситиме швидко перегрупуватися після цієї невдачі та відновити боротьбу за виживання в лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вест Гем — Астон Вілла, Кр-л Пелас — Ман.Сіті.