Челсі — Лідс — 1:0. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-04 19:00 4 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і ... Челсі — Лідс — 1:0. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

4 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і Лідс (Англія).

Челсі - Лідс - 1:0. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаЧелсі - Лідс - 1:0. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 26-й тур

Челсі (Лондон) — Лідс (Англія) — 1:0 (0:0)
Голи: Фофана (53)

Предупредження: Фофана (35), Конор Галлахер (90+4)

Огляд матчу Челсі — Лідс:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на легендарному «Стемфорд Брідж», «Челсі» вдалося здобути важку перемогу над рішуче налаштованим «Лідс Юнайтед». Матч почався з напруженої боротьби в центрі поля, і жодній з команд не вдалося створити жодного явного шансу. Перша помітна подія в матчі сталася на 35-й хвилині, коли гравець «Челсі» У. Фофана отримав жовту картку за грубий виклик. На початку другого тайму стало зрозуміло, що обидві команди прагнуть підвищити інтенсивність гри, щоб вийти з глухого кута. «Челсі» вдалося це зробити вже на 53-й хвилині, коли Фофана спокутував свою провину, забивши вирішальний гол для господарів поля. Захист «Лідса» був захоплений зненацька, і Фофана не помилився, переправивши м’яч повз воротаря. По ходу матчу обидві команди почали робити заміни, щоб спробувати змінити хід гри.

На 68-й хвилині «Челсі» випустив Жоао Фелікса і Рахіма Стерлінга, щоб надати атаці більше імпульсу, а «Лідс» випустив Г. Раттера і Б. Ааронсона, щоб спробувати повернутися в гру. Коли матч вступив у завершальну стадію, «Челсі» ввів у гру М. Ковачича, щоб зміцнити свій півзахист, а «Лідс» ввів у гру Д. Гаррісона, щоб додати більше креативу в свою атаку. На 84-й хвилині «Челсі» зробив ще дві заміни, випустивши Е. Фернандеса та Р. Лофтус-Чіка, щоб довести гру до кінця. Однак «Лідс» продовжував іти вперед, прагнучи зрівняти рахунок. Попри всі їхні зусилля, вони не змогли влучити у площину воріт, і матч закінчився перемогою «Челсі» з рахунком 1:0. На останніх хвилинах матчу гравець господарів К. Галлахер отримав жовту картку. Загалом, це була захоплива зустріч двох найкращих команд Прем’єр-ліги. Хоча «Челсі» вдалося здобути перемогу, «Лідс» показав, що він є силою, на яку потрібно зважати, і, безсумнівно, прагнутиме відігратися в наступній грі. У лізі ще багато цікавих матчів, і футбольні вболівальники в усьому світі з нетерпінням чекатимуть продовження сезону.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лестер — Челсі, Лідс — Брайтон.