Аталанта — Удінезе — 0:0. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-04 21:00 4 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) та ... Аталанта — Удінезе — 0:0. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

4 березня відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) та Удінезе (Італія).

Аталанта - Удінезе - 0:0. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистикаАталанта - Удінезе - 0:0. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 25-й тур

Аталанта (Бергамо) — Удінезе (Італія) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Ловрич (35), Родріго Бекао (42), Едерсон (44), Джимсіті (45+2), Ебоселе (78)

Огляд матчу Аталанта — Удінезе:

У напруженому матчі між «Аталантою» та «Удінезе» обидві команди зіграли внічию на стадіоні «Гевісс». Незважаючи на безліч можливостей і щільну боротьбу в центрі поля, жодна зі сторін не змогла реалізувати свої шанси в голи. У першій половині матчу обидві команди мали кілька перших нагод, але саме «Удінезе» отримав першу жовту картку в матчі на 35-й хвилині, коли був вилучений С. Ловрич. «Аталанта» скористалася ситуацією і зробила заміну на 41-й хвилині, замінивши Т. Коопмайнерса на Едерсона. Лише через хвилину Родріго Бекао з «Удінезе» також отримав жовту картку. Перший тайм закінчився з великою кількістю жовтих карток: Едерсон і Б. Джимсіті отримали картки за «Аталанту».

У другому таймі обидві команди зробили кілька важливих замін: «Удінезе» випустив Т. Арслана на 59-й хвилині, а «Аталанта» замінила Ж. Бога і Л. Мюріеля на М. Пасаліча і А. Лукмана на 63-й хвилині. Удінезе також зробив заміну на 65-й хвилині, замінивши І. Успіха на Ф. Товіна. Однак жодна з цих замін не стала вирішальною, і рахунок залишився рівним. В останні хвилини матчу «Удінезе» отримав ще одну жовту картку — на 78-й хвилині був вилучений Ф. Ебоселе. Однак вони компенсували це, зробивши кілька важливих пізніх замін, випустивши А. Масіну і Л. Самарджича на 78-й хвилині. «Аталанта» також зробила заміну на останніх хвилинах гри, замінивши Р. Хойлунда на Л. Ворлицького. Однак жодна з команд не змогла вийти з глухого кута, і матч закінчився внічию 0:0. Загалом, це був напружений матч, обидві команди наполегливо намагалися домогтися перемоги. Однак, незважаючи на всі зусилля, жодна з команд не змогла забити гол. У результаті нічиєї обидві команди набрали по одному очку в турнірній таблиці Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Наполі — Аталанта, Емполі — Удінезе.