Штутгарт — Баварія — 1:2. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-04 21:30 4 березня відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Штутгарт (Німеччина) і ... Штутгарт — Баварія — 1:2. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

4 березня відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Штутгарт (Німеччина) і Баварія (Мюнхен).

Штутгарт - Баварія - 1:2. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистикаШтутгарт - Баварія - 1:2. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 23-й тур

Штутгарт (Німеччина) — Баварія (Мюнхен) — 1:2 (0:1)
Голи: J. Дж. Переа (88) — Маттейс де Лігт (39), Е. М. Шупо-Мотінг (62)

Огляд матчу Штутгарт — Баварія:

На стадіоні Mercedes-Benz-Arena відбувся захопливий матч Бундесліги між командами VfB Stuttgart і Bayern Munich. У першому таймі «Баварія» вела з рахунком 1:0 завдяки голу М. де Лігта на 39-й хвилині. Штутгарт" мав шанс зрівняти рахунок на 46-й хвилині, коли Жиль Діас був замінений на Т. Кулібалі. Однак у другому таймі «Баварія» вийшла вперед і на 62-й хвилині знову забила, цього разу завдяки Е. М. Чупо-Мотінгу. На 63-й хвилині «Баварія» зробила три швидкі заміни, випустивши К. Комана, Ж. Мусіалу та С. Мане. «Штутгарт» відповів двома замінами на 74-й хвилині, випустивши К. Фюріха і Сіласа замість Т. Томаша і Х. Х. Переа.

На 82-й хвилині «Баварія» зробила ще дві заміни: Т. Мюллер і Л. Горецька вийшли замість Б. Паварда і Р. Гравенберха. «Штутгарт» також зробив дві заміни на 85-й хвилині, замінивши А. Каразора і Д. Загаду на Е. Міллота і Н. Нартей. Здавалося, що гра вислизає від «Штутгарта», поки на 88-й хвилині Х. Х. Переа не забив гол, зробивши матч напруженим. Незважаючи на пізній ривок «Штутгарта», «Баварія» вистояла і виграла матч із рахунком 2:1. Гра стала чудовим прикладом найкращої гри Бундесліги і продемонструвала майстерність і рішучість обох команд. Вболівальники на Mercedes-Benz-Arena отримали незабутнє видовище, яке продемонструвало першокласний футбол.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Айнтрахт — Штутгарт, Баварія — Аугсбург.