Мальорка — Ельче — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-04 21:33 4 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Мальорка (Іспанія) та ... Мальорка — Ельче — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

4 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Мальорка (Іспанія) та Ельче (Іспанія).

Мальорка - Ельче - 0:1. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистикаМальорка - Ельче - 0:1. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 24-й тур

Мальорка (Іспанія) — Ельче (Іспанія) — 0:1 (0:0)
Голи: Бойє (89)

Предупредження: R. Nteka (11), Хосе Анхель Кармона (39), Антоніо Райлло (49), Бойє (65), Копете (65), В. Мурікі (77)

Огляд матчу Мальорка — Ельче:

У футбольному матчі Ла Ліги, що відбувся на стадіоні Visit Mallorca Estadi, «Мальорка» зустрілася з «Ельче». Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обом командам не вдалося вийти з глухого кута. У перерві рахунок став 0:0, і в другому таймі все було поставлено на карту. Другий тайм розпочався із заміни у складі «Ельче»: Х. А. Кармона був замінений на Тете Моренте. На 49-й хвилині А. Райольо з «Мальорки» отримав жовту картку, а Р. Нтека з «Ельче» звільнив місце для Е. Понсе. Напруга продовжувала зростати, коли Л. Бойє та Х. Копете швидко отримали жовті картки.

Фідель з «Ельче» був введений у гру на 67-й хвилині, а Г. Верду замінив Д. Гонсалеса у складі гостей на 74-й хвилині. В. Мурікі з «Мальорки» отримав жовту картку на 77-й хвилині, що додало драматизму матчу. На останніх хвилинах «Мальорка» зробила шквал замін, випустивши Д. Родрігеса, Х. Косту, Лі Канг-Іна та А. Санчеса, щоб спробувати врятувати результат. Ельче теж не здавався, і на 89-й хвилині Л. Бойє, нарешті, зумів переломити хід матчу, вивівши гостей уперед. Однак «Мальорка» думала, що їм вдасться зрівняти рахунок в останній момент, але гол В. Муріки був скасований через фокус. Муріки був скасований через фол. У підсумку Ельче вирвав перемогу, залишивши Мальорку шкодувати про втрачені шанси. Підсумковий рахунок склав 0:1, на радість уболівальників «Ельче».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мальорка — Реал С-дад, Ельче — Вальядолід.