ПСЖ — Нант — 4:2. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-05 00:00 4 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і ... ПСЖ — Нант — 4:2. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

4 березня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і Нант (Франція).

ПСЖ - Нант - 4:2. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаПСЖ - Нант - 4:2. Чемпіонат Франції, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 26-й тур

ПСЖ (Париж) — Нант (Франція) — 4:2 (2:2)
Голи: Мессі (12), Дж. Хаджам (17), Даніло Перейра (60), Мбаппе (90+2) — Л. Блас (31), Ганаго (38)

Предупредження: Дж. Хаджам (64), Андрій Джиротто (69)

Огляд матчу ПСЖ — Нант:

«Парі Сен-Жермен» здобув перемогу над «Нантом» у захопливому матчі Ліги 1, що відбувся на стадіоні «Парк де Пренс». У перерві рахунок був рівним — 2:2, але ПСЖ накрутив темп і в другому таймі здобув перемогу з рахунком 4:2. Матч почався на ура, коли Ліонель Мессі забив за «ПСЖ» на 12-й хвилині гри. Але все швидко пішло шкереберть: на 17-й хвилині Жан-Кевін Хаджам із «Нанта» забив власний гол. Гості продовжували наполегливо чинити опір, і на 31-й хвилині Людовик Блас забив гол у ворота «Нанта». На 38-й хвилині «Нант» вийшов уперед завдяки вражаючому голу Ігнатіуса Ганаго. Але «Парі Сен-Жермен» не збирався здаватися. На 60-й хвилині Даніло Перейра забив вирішальний гол, який зрівняв рахунок у матчі. Незабаром після цього Хаджам отримав жовту картку за «Нант», а його товариш по команді Андрій Гіротто наслідував його приклад на 69-й хвилині.

«Нант» зробив першу заміну, замінивши Фаріда Булайю на Мостафу Мохамеда на 69-й хвилині. Після цього вони зробили ще дві заміни, але цього виявилося недостатньо, щоб зупинити ПСЖ у його спробі відігратися. На 71-й і 77-й хвилинах «Парі Сен-Жермен» зробив дві власні заміни: Норді Мукіеле і Маркіньос були введені в гру, щоб посилити гру команди. На 81-й хвилині «Нант» зробив ще дві заміни: І. Ганаго і М. Сіссоко замінили М. Коко і Е. Гуессана відповідно. За чотири хвилини до фінального свистка ПСЖ зробив останню заміну, випустивши В. Заїр-Емері замість Т. Пембеле. Їхня наполегливість окупилася, коли Кіліан Мбаппе забив переможний гол на 90-й хвилині матчу. Загалом, це був захопливий футбольний матч, у якому обидві команди продемонстрували чудову майстерність і рішучість. Але в підсумку переможцем став «Парі Сен-Жермен», який продовжив свою переможну серію в Лізі 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брест — ПСЖ, Нант — Ніцца.