Атлетіко — Севілья — 6:1. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-05 00:00 4 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і ... Атлетіко — Севілья — 6:1. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

4 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і Севілья (Іспанія).

Атлетико - Севилья - 6:1. Чемпионат Испании, 24-й тур. Обзор матча, статистикаАтлетико - Севилья - 6:1. Чемпионат Испании, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 24-й тур

Атлетіко (Мадрид) — Севілья (Іспанія) — 6:1 (2:1)
Голи: Депай (23), Депай (26), А. Грізманн 1 (53), Карраско (69), Мората (76), Мората (90+2) — Ю. Ен-Несірі (39)

Попередження: Гуйє (25), Хосе Марія Хіменес (40), Акунья (55), Гуйє (81), Гонсало Монтьєль (81)

Огляд матчу Атлетіко — Севілья:

Атлетіко Мадрид і Севілья нещодавно зустрілися в довгоочікуваному матчі Ла Ліги на стадіоні «Сівітас Метрополітано». Стадіон гудів від хвилювання, коли обидві команди вийшли на поле, прагнучи здобути перемогу. Від самого початку було зрозуміло, що Атлетіко Мадрид має сильну перевагу. На 23-й хвилині гри «Атлетіко Мадрид» вийшов уперед завдяки фантастичному голу М. Депая. Лише через дві хвилини гравець «Севільї» П. Гуйє отримав жовту картку, що стало першою ознакою проблем для команди. Атлетіко Мадрид продовжував домінувати, забивши ще один гол від М. Депая на 26-й хвилині. Але «Севілья» не збиралася здаватися без бою. На 39-й хвилині вони забили гол вражаючим ударом Й. Ен-Несірі. Через хвилину жовту картку отримав і гравець «Атлетіко Мадрид» Х.М. Гіменес. Рахунок у перерві був 2:1 на користь «Атлетіко Мадрид». У другому таймі обидві команди заграли з новою енергією, але саме «Атлетіко Мадрид» завдав першого удару на 53-й хвилині завдяки блискучому голу А. Грізманна. Лише за дві хвилини жовту картку отримав гравець «Севільї» М. Акуна. На 64-й хвилині «Атлетіко Мадрид» зробив кілька замін: Т. Лемар вийшов замість П. Барріоса, а А. Мората замінив М. Депая. Сусо з «Севільї» також вийшов на 68-й хвилині замість О. Торреса.

Однак Атлетіко Мадрид продовжував домінувати, забивши ще один гол від Ю. Карраско на 69-й хвилині. У «Севільї» був шанс зрівняти рахунок із пенальті на 74-й хвилині, але І. Ракітіч промахнувся. Атлетіко Мадрид скористався цією можливістю і забив ще один гол на 76-й хвилині з фантастичним ударом А. Морати. Атлетіко Мадрид зробив ще одну заміну на 78-й хвилині: М. Льоренте та Коке вийшли замість М. Доерті та С. Нігеса відповідно. Нігеса відповідно. У цей момент «Севілья» також зробила кілька замін: Й. Ен-Несірі був замінений на Б. Гіля, а І. Ракітіч вийшов замість А. Теллеса. Боротьба «Севільї» продовжилася, коли на 81-й хвилині П. Гуйє отримав ще одну жовту картку, а через кілька секунд — червону. У цей момент жовту картку отримав і Г. Монтьєль. Атлетіко Мадрид продовжував домінувати, зробивши останню заміну на 86-й хвилині, коли Ю. Карраско був замінений на К. Мартіна. Мартіна. Севілья також зробила кілька замін: Г. Монтьєль був замінений на Х. Наваса, а Л. Окампос вийшов замість Р. Міра. На 90-й хвилині гравець «Атлетіко Мадрид» А. Мората забив останній гол, зробивши остаточний рахунок 6:1 на користь «Атлетіко Мадрид». Загалом, це був вражаючий виступ команди «Атлетіко Мадрид», яка домінувала в матчі від початку і до кінця. Їхня фантастична командна робота та майстерність забезпечили заслужену перемогу над «Севільєю» в цьому захопливому матчі Ла Ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Жирона — Атлетіко, Севілья — Альмерія.