Кухаревич відзначився голом за «Хайберніан» (ВІДЕО)

2023-03-05 07:50 Український нападник шотландського «Хайберніана» Микола Кухаревич забив черговий м’яч за свій нинішній клуб. Микола Кухаревич 21-річний ... Кухаревич відзначився голом за «Хайберніан» (ВІДЕО)

Український нападник шотландського «Хайберніана» Микола Кухаревич забив черговий м’яч за свій нинішній клуб.

Микола Кухаревич

21-річний футболіст потрапив у заявку «Хайберніана» на вчорашній виїзний матч з «Лівінгстоном» у чемпіонаті Шотландії, на 68-й хвилині зустрічі вийшов на заміну, а компенсований час другого тайму результативно зіграв.

Чемпіонат Шотландії 28-й тур

«Лівінгстон» -"Хайберніан"  1:4 (1:2)
Голи: Нубл (9) — Юан (28, 37), Оменога (61, автогол), Кухаревич (90+7)

Нагадаємо, в «Хайберніані» Кухаревич виступає в оренді з вересня минулого року, а трансферними правами на нього володіє французький «Труа», який придбав форварда у Львівського «Руху» влітку 2021 року.

За час виступу в «Хайберніані» Кухаревич провів за цю команду 11 матчів (10 з них він починав у стартовому складі), забивши 4 м’ячі і віддав 1 результативну передачу.