Мирослав Ступар: «Не думаю, що у Монзуль якесь упереджене ставлення до «Динамо». Просто такий її рівень суддівства»

2023-03-05 09:56 Суддівський експерт, екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар дав свою оцінку суддівству Катерини Монзуль у вчорашньому матчі 16-го ... Мирослав Ступар: «Не думаю, що у Монзуль якесь упереджене ставлення до «Динамо». Просто такий її рівень суддівства»

Суддівський експерт, екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар дав свою оцінку суддівству Катерини Монзуль у вчорашньому матчі 16-го туру чемпіонату України між київським «Динамо» та «Інгульцем» із Петрового (0:2).

Мирослав Ступар

«Під час зимової підготовки в арбітрів фактично не було практики суддівства — тільки теорія і фізична підготовка. Слухали лекції, що явно не допомагає в ситуаціях, коли потрібно проявляти концентрацію уваги, а також розуміння гри. І ось у перший повноцінний футбольний день після відновлення чемпіонату ми побачили наслідки цього: маємо слабку роботу суддів одразу у двох матчах.

На третій хвилині матчу „Динамо“ — „Інгулець“ Кучеренко пішов у підкаті проти Кабаєва і зіграв у м’яч, а Кабаєв завалився через ногу гравця „Інгульця“. Катерина замість того, щоб продовжити гру, зафіксувала порушення правил. Через шість хвилин Сітала збили на брівці поля — від Монзуль нуль реакції. Потім на 36-й хвилині Ванат вдарив по воротах, голкіпер відбив, а вона призначила удар від воріт.

Доповнив цей ланцюжок помилок перший гол „Інгульця“, коли Сітало порушив правила проти Дячука. Так, була боротьба, але є боротьба плечем у плече, а це не той випадок. У нашому випадку був поштовх плечем у спину захисника. Нападник відштовхнув Дячука, отримав перевагу, віддав передачу і Козак забив.

До другого голу також є питання. Сидорчук віддав пас назад, а Кухаруку м’яч влучив у руку. Уже після цього відбулося перехоплення і стрімка результативна контратака „Інгульця“. Катерина Монзуль знову не зреагувала. Цікаво, що її часто критикують за перегляд відеоповторів, але сьогодні вона не підходила до моніторів. Лише слухала підказки арбітра VAR Коваленка. Хоча потрібно було самій подивитися. Можливо, ухвалила б інші рішення.

Не думаю, що це якесь упереджене ставлення до „Динамо“. Просто такий її рівень суддівства», — сказав Ступар.

05.03.2023, 09:56