Металіст 1925 — Шахтар — 0:7. Чемпіонат України, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-03-05 16:55 5 березня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст 1925 (Харків) ... Металіст 1925 — Шахтар — 0:7. Чемпіонат України, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

5 березня відбувся один із матчів 16-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Металіст 1925 (Харків) і Шахтар (Донецьк).

Металіст 1925 - Шахтар - 0:7. Чемпіонат України, 16-й тур. Огляд матчу, статистикаМеталіст 1925 - Шахтар - 0:7. Чемпіонат України, 16-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 16-й тур

Металіст 1925 (Харків) — Шахтар (Донецьк) — 0:7 (0:4)
Голи: О. Зубков (5), B. Михайличенко (13), Л. Траоре (38), О. Зубков (41), Курило (56), I. Petryak (58), Y. Ракицький (66)

Попередження: Л. Траоре (14)

Огляд матчу Металіст 1925 — Шахтар:

У матчі Прем’єр-ліги між харківським «Металістом 1925» і донецьким «Шахтарем» на «Арені Львів» домінували останні, перемігши з рахунком 7:0. Донецький «Шахтар» стартував жваво, забивши два швидкі голи в перші 13 хвилин матчу. О. Зубков відкрив рахунок на 5-й хвилині, а Б. Михайличенко подвоїв перевагу. Захист «Металіста» насилу стримував атаки «Шахтаря», і Л. Траоре двічі відзначився до кінця першого тайму. Перед самою перервою О. Зубков забив свій другий гол у грі, забезпечивши «Шахтарю» комфортну перевагу 4:0. Другий тайм розпочався з кількох замін у складі обох команд. У складі «Металіста» з’явилися Б. Вачиберадзе і А. Ременюк, а в «Шахтарі» О. Зубков і Т. Степаненко були замінені на І. Петряка і Ю. Назарина. Заміни, схоже, не мали належного впливу, оскільки «Шахтар» продовжував домінувати. Однак у матчі була своя частка драматизму: на 56-й хвилині І. Курило забив свій п’ятий гол у матчі. «Шахтар» продовжував докучати супернику, і на 58-й хвилині рахунок відкрив І. Петряк.

На 59-й хвилині Л. Траоре був замінений на Д. Сікана, а А. Бондаренко вийшов замість Д. Криськіва. Надалі перевага «Шахтаря» збільшилася, коли Ю. Ракицький забив гол на 59-й хвилині. Ракицький забив на 66-й хвилині. На 67-й і 68-й хвилинах замість Ігоря Енріке та В. Островського у складі «Металіста» з’явилися Р. Русин і А. Чирук Юрійович відповідно. У заключні хвилини гри відбулися нові заміни: на 72-й хвилині у складі «Шахтаря» з’явився Г. Судаков. Судаков, а на 85-й хвилині К. Бичек замінив В. Дмитренка у складі «Металіста». Матч завершився впевненою перемогою донецького «Шахтаря» з рахунком 7:0. Загалом матч став демонстрацією домінування донецького «Шахтаря», який був вражаючим як в атаці, так і в обороні. Харківський «Металіст 1925» насилу стримував своїх суперників і не зміг створити жодного явного моменту. Завдяки перемозі «Шахтар» наблизився до вершини турнірної таблиці Прем’єр-ліги, а харківський «Металіст 1925» постарається засвоїти уроки з цієї поразки і відігратися в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Чорноморець — Металіст 1925, Кривбас — Шахтар.